Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Plugins Streaming IPTV X-Streamıty 2.58

kalkan99

Yönetici
Xstreamity V2.57
New file here ↓

So what have I broke this time...

Fixed spelling error in a few skin places - didn't really effect anything

Added some extra json checks to some files to help eliminate any rogue xstream data.

Simplified depenancy checks

Fixed a crash if you try and save a settings page if no amends have been made
Added future-requests module to enable concurrent file downloads - coupled with multiprocessor should mean that anyone with lots of multiple providers should see a vast speed improvement on loading that provider menu page (Experimental)

Added in a hack to allow https:// urls to be used. (just for Full EPG at the moment) (Experimental)

thank KiddaC

Ekli dosyalar

simsek59

Kayıtlı Üye
zero4k openatv 6.4 yüklü ,kullanıyorum satvenüs den eklentilerden X-Streamity 2.30 indirdim cihaza ftp ile bağlanıp enigma2/X-Streamity içinde playlist.txt içine http://domain.xyz:port/get.php?usern...plus&output=ts bu şekilde olan linki mi atıcam ? attıktan sonra X-Streamity açtığımda iptv kanalları gelmiyor ne yapmam gerekir ? teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

kalkan99

Yönetici
"sizin sorununuz kadar,benimde forumda paylaşılan bilgilerin beğenilmesi önceliğim vardır..
arkadaşların onure edilmesi benim önem verdiğim bir özel durumdur.."

gelelim sorununuza ne yapacaksınız 2.30 versiyonu 2.57 çıkmış..
2.57 olanı ipk olarak cihaza bağlanarak tmp içine atınız..sonrada sırayla

opkg update
opkg install /tmp/*.ipk

komutlarıyla cihaza yükleyiniz..yükleme yapıldıktan sonra yükleme yapılmış haliyle sadece eklentilerde görürsünüz.
eklentiyi ana menü ekranında göreceksenizde eklenti içindeyken menü tuşuna basarak çıkan tablonun 2nci sayfasının
son sırasındaki seçeneği on yaparak..eklentiyi ana menü ekranında da görürsünüz.

sırada bahsettiğin bilgi girişinide yine eklenti içine girip add playlist seçeneğine giriniz ve kaydediniz ve cihazı restart ediniz.
kanal listeniz panel içinde görünür..aynen bu işlemle etc>enigma>içindeki xstreamıty içine de
bilgileri revize eder..

Son düzenleme:

kalkan99

Yönetici
XStreamity V2.57

Undone all yesterdays experiments for https urls (black hole doesn't have full version of twisted)

Undone all the concurrent futures module to try and speed up multiple playlists and moving forward speeding up other elements of the plugin
(dreambox doesn't have conncurrent futures)

All other amends and fixes remain in this release.

These might return, or alternative solutions might be found.

Ekli dosyalar

simsek59

Kayıtlı Üye
merhaba öncelikle yardımıız için teşekkürler , 2.57 versiyonu indirdim kurdum sizin dediğiniz add playlist seçeneğine geldim fakat burada kumanda ile bilgileri girmem gerekiyor ben kumanda kullanmadan bu işlemi yapmak istiyorum kumandayla bilgileri girmek zaman alıyor, daha önce dediğim gibi putty linkini telnet ile atıyordum ama putty ile telnet üzerinden bağlanamıyorum cihaza telnet gibi link olarak atmanın bir yolu yok mu ? filezile ile bağlanıyorum cihaza bir yerde okudum ftp ile XStreamity altında playlist.txt içine bilgileri girmemin yeterli olduğu belirtilmiş playlist.txt içine hangi bilgileri giricem bende sadece bu şekilde putty linki var ama artık bu aktif değil süresi bitti
aşağıdaki gibi olan linki putty telnet dışında cihaza nasıl atabilirim ?
wget -O /etc/enigma2/iptv.sh "
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
" && wget
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
-O /tmp/buket.sh && chmod 0755 /tmp/buket.sh && /tmp/buket.sh

Moderatör tarafında düzenlendi:

kalkan99

Yönetici
kardeş bir defa elinizle girin..
ondan sonra etc>enigma2>xstramity içindeki playlist txt ve json dosyalarının yedeğini alırsın..
ondan sonra gerektiğinde o elindeki yedekten atarsın..
kafanı takmışsın putty ve wgetli kolay işe bu eklentide bana göre çözüm değil.
en azından ben böyle biliyorum.

X-Streamity - Official Release.

V 2.58 - 30/10/2020

Plugin is for playing official Xtream Codes IPTV playlists. (not m3u collections)

Kod:
The HTTPS hack is back - HTTPS urls for EPG, picons, cover art, APIs should all now work if your image has a pretty recent twisted module. (Blackhole currently doesn't but the guys are working on it)

Fixed all previously mentioned errors in the last release - catchup - dependancies etc etc

Tweaked series cover art. That should be better now.

Full EPG is still very slow to scroll through pages if you have a massive provider. My next mission is to try a fix full EPG as the current method is crap for large providers. Works great for small providers. Stick to Quick EPG if your provider is large or slow.
Thank KiddaC

Ekli dosyalar