Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni VuPLUS-OI 3.0 Vu yazılımları

ahmetdag

Kayıtlı Üye
cihaz vuduo 4k saat ayarında problem var +3 seçsenizde değişmiyor
lcd4linux yüklenemediği için mini ekran ayarları değişmiyor piconlarda görünmüyor
ama görüntü çok güzel ve hızlı

rselturk

Kayıtlı Üye
Ben de aynı görüşteyim.Her ne kadar eklentiler yönünden sorun yaratmasa da kurulacak eklentiyi seçmek te çok önemli..Zira dikeni çok!..

Moderatör tarafında düzenlendi:

rselturk

Kayıtlı Üye
VuPLUS-O1-3.0 Vu 07.07.2020

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Teşekkürler dost..Aslında dünden beri bu imaje ile uğraşmaktaydım..Üç-dört kez bozup yenilemek pahasına tüm günümü buna vermiştim.Ama sonunda başardım..
Neyi mi?..
Bildiğin gibi bu imaje skini oldukça kısıtlı.Bense hava durumu iconlarını göstermeyen bir arayüzü asla barındırmam..Bunu öğrenmenin yolu da denemekten geçiyordu..Denemeler olumlu sonuçlandı.Sonunda üç adet skinle hedefe ulaştım.
Paylaşım için teşekkürler dost...

rselturk

Kayıtlı Üye
Güle güle kullanın...
Ancak;
Skin adlarını paylaşırsanız sevinirim...
Elbette dost,Neden olmasın!..
a) skin-black.harmony_V.3.0 by.Crash.Mod.RAED.packed.Lucek.OpenPli6
b) skin-Metropolis HD.mod. Khaled_OpenPli-6.2
c)skin-remy-infinity-fhd_V3.01 all ipk

Havadurumu için iki eklentiyi de kullanıyorum: a)enigma2-plugin-weather_a1.1_all.ipk b)enigma2-plugin weather_msn 0.5-r5_all.ipk
Aslında çalışan skin çok.Ama dediğim gibi havadurumu iconlarını görebildiğim bu üç arayüz çok güzel..

Son düzenleme:

rselturk

Kayıtlı Üye
Official O1-3.0 imaje bugüne dek son kullanıcı istemlerini hep gözardı etti..Sorunsuz bir versionu mumla arar olduk.Umarım yeni versionda en azından Çoklu ön yükleme desteği verilmiştir.Deneyelim bakalım...Teşekkürler Veli dost...