Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VUDUO4K cihazda görüntü sorunu

MAVİLALE

Kayıtlı Üye
uydu cihazım usb den yeni güncelleme attikdan sonra kanallarda ses gelmekte fakat görüntü alamamaktayim. Cihazımda tunerler wifi ön ekran hdmi cikis hepsi çalışmaktadir yazılımsal sorun olduğu söylendi yeni yazılım almakta dir. fakat bir türlü görüntü alamadim.
tuneri başka tuner takarak test ettim tunerdede sorun yok cihaz ful çalışmakta sadece tv görüntüsü alamıyorum
cihazın bütün foksiyonları tv ekranından görebiliyorum sadece tv resmi alamıyorum cihaza her türlü imagede atılabiliyorum
üstalardan yardım rica ediyorum

akyar_67

Kayıtlı Üye
Çanak sabitmi ? Eğer çanak sabitse çanak ayarlarını dikkatli bir şekilde ayarlayınız. Bazan Çanak uyduyu görürmüş gibi olur ses verir ancak görüntüyü vermez görüntüyü alasıya kadar çanağın yönünü değiştiriniz

murat54

Kayıtlı Üye
uydu cihazım usb den yeni güncelleme attikdan sonra kanallarda ses gelmekte fakat görüntü alamamaktayim. Cihazımda tunerler wifi ön ekran hdmi cikis hepsi çalışmaktadir yazılımsal sorun olduğu söylendi yeni yazılım almakta dir. fakat bir türlü görüntü alamadim.
tuneri başka tuner takarak test ettim tunerdede sorun yok cihaz ful çalışmakta sadece tv görüntüsü alamıyorum
cihazın bütün foksiyonları tv ekranından görebiliyorum sadece tv resmi alamıyorum cihaza her türlü imagede atılabiliyorum
üstalardan yardım rica ediyorum
Yazılım nedir kardeş

MAVİLALE

Kayıtlı Üye
üstad bir çok yazılım denedim yine aynı cihazın tüm fonksiyonları çalışmakta tv görüntüsü alamamaktayım

akyar_67

Kayıtlı Üye
O zaman Girilen frekans yakın uyduya kaydırılmış olabilir onun için eğer çanak türksatta gibi olup 40*doğudaki uydu da olabilir onun için çanak ayarını çok iyi ayarlamanız gerekmektedir

voltran58

Kayıtlı Üye
Abiciğim 10 numara cihaz kullanıyorsun asla sorun yaratmaz bir cihaz ama tuner ayarlarını gözden geçirmelisin birde beckup' lı bir imaj yuklemeni tavsiye ederim o.Atv 6.4 yada vti 15.0.0

akyar_67

Kayıtlı Üye
Yazılım olarak pue2 yi tavsiye ederim. Çünkü bende vu+duo 4k kullanıyorum. sizin gibi bir çok yazılım denedim hepside çok güzel ama ben bu cihaz da pure2 yazılımında karar kıldım ses ve görüntü ve diğer işlemler için en ideal yazılım.