Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Zero Backup Images Vu+Zero PURE2-6.5 Backup YASARG (25.05.2020)

yasarg

Kayıtlı Üye
İlk backup denemem dilerim bağenirsiniz.

Diseqc Ayarları

A: Türksat 42E
B: Hotbird 13E
C: Eutelsat 7E
D: Astra 19.2E

Kanal listesi olarak KaYaCaN ustanın kanal listesi kullanılmııştır.

Skin: Cino ustadan C,noGriPli

İMAJDA KURULU EKLENTİLER
Turkvod
XStreamity 1.36
DreamOsat Script
Youtube
CacheFlush

ORJİNAL İMAJ EKLENTİLERİ

PurCamd Manager (Oscam.CCCam yöneticisi) Oscam Emu : 11.576-r798)
Filmler FNC (film eklentisi, Altyazısını otomatik indiri)
StreamLordTV (dizi eklentisi Altyazısını otomatik indirir)

hakkında.jpg

eklentiler.jpg

infobar.jpg

kanal listesi.jpg

NDİRME LİNKİ :
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CyBeRKaNKa

Kayıtlı Üye
gayet başarılı eline saglık
Turkvod yerine kodi olsaydı daha mantıklı olurdu kodi içine hem isteyen turkvod hem seyirtürk kurabilirdi (benim düşüncem
DreamOsat Script da vip üyeligi olmayan harici kullanıcılara hitap etmedigi için gereksiz çogu kullanıcı free server için kullanıyor bunun yerine altarnatif free server downloadrerler var diger özlellikleri boş çöp (benim düşüncem kişisel degildir )
not insanlar bu cihazlara bi dünya para veriyor diye eklentileride para ile satanlara karşıyım ne adı altında alınırsa alınsın ücreti
bir şeyleri izlemek için eklenti apk ya ücret ödedikten sonra gider en kral iptv yada abonelik alırım( tamamen kişisel görüşüm)

yasarg

Kayıtlı Üye
gayet başarılı eline saglık
Turkvod yerine kodi olsaydı daha mantıklı olurdu kodi içine hem isteyen turkvod hem seyirtürk kurabilirdi (benim düşüncem
DreamOsat Script da vip üyeligi olmayan harici kullanıcılara hitap etmedigi için gereksiz çogu kullanıcı free server için kullanıyor bunun yerine altarnatif free server downloadrerler var diger özlellikleri boş çöp (benim düşüncem kişisel degildir )
not insanlar bu cihazlara bi dünya para veriyor diye eklentileride para ile satanlara karşıyım ne adı altında alınırsa alınsın ücreti
bir şeyleri izlemek için eklenti apk ya ücret ödedikten sonra gider en kral iptv yada abonelik alırım( tamamen kişisel görüşüm)
Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Benim bilgime göre vu+ zero cihazlara Kodi kuralamıyor ç,ünkü işlemci ve hafıza büyük sıkıntı. DreanScriptr vip üyelik var ancak sebebi çok farklı :) Löseve bağış yapan herkes vip olabiliyor yani kişisel bir kazanç yok tamamiyle manevi. Türkvod da artık parallı ben saygı duyuyorum. Bunca zanan bedavaydı. Kaldı ki yine filmleri izleyeibiliyorum. Sağolun, tekrar teşekkürler...