Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

vu uno 4k

bodrum

Kayıtlı Üye
merhaba vu uno 4k uydu cıhazı ma yenı yazılım yuklettım sadece 1 kere seyredebıldım kapadım actım goruntu yok usb den yazılım yukleme yapıyorum fakat ondekı ısıkta herhangı bır belırtı yok sabıt yanıyor ve ekranda goruntu yok yardım edersenız sevınırım

rselturk

Kayıtlı Üye
bodrum dost merhaba!.. Yüklemeleri nasıl yapıyorsun? Anladığım kadarıyla bu işi kendin yapmıyorsun.Şunlara dikkat et!..
a) Yüklemek istediğin imaje ne olursa olsun,bu amaçla kullandığın
USB flash bellek mümkünse 8GB ten daha büyük olmasın.
b) PC de
FAT 32 olarak biçimlendirilmiş bu usb diske sadece ZİP vya RAR' dan çıkardığın vuplus dosyasını yükle
c) Yüklemeden önce cihazı arkadaki güç düğmesinden kapat, usb flash belleğini tak.Son ra da cihaza tekrar güç ver ve otur bekle.

d) Yine de açılmazsa bu kez yukarıda anlattığım yöntemle sırasıyla Orjinal image-3.0 yükle.
e) Artık yüklemede sorun yaşayacağını sanmıyorum:İstediğin imajeyi yukarıda anlatılanlara dikkat ederek yükle.Şansın çok olsun!..
NOT: Yükleme esnasında öndeki led ışık yavaş yavaş yanar ve söner.Yükleme bittiğinde ise hızlı hızlı yanıp sönmeye başlar.İşte bu zaman cihazı tekrar arkadaki anahtarı kapatıp USB diski çıkar ve tekrar cihaza güç ver. Yüklediğin ham imajeyi görürsün....

bodrum

Kayıtlı Üye
merhaba vermis oldugunuz bilgi icin cok tsk ederim yarin deneyecegim hayirli aksamlar dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi: