Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

vu uno 4k

slistdort

Kayıtlı Üye
arkadaşlar vu uno 4k kulanıyorum açılıştaki imaj resmini nasıl değiştirebilirim yada kaldırmak isitiyorum .flashfxp dosyasını kulanlanmasını biliyorum
ama hangi dosya içine atıp yükleyecem bilenler yardımcı olursa sevinirim.

kalkan99

Yönetici
arkadaşlar vu uno 4k kulanıyorum açılıştaki imaj resmini nasıl değiştirebilirim yada kaldırmak isitiyorum .flashfxp dosyasını kulanlanmasını biliyorum
ama hangi dosya içine atıp yükleyecem bilenler yardımcı olursa sevinirim.
açılıştaki logo her yeni yükleme yaptığın yazılımınkine döner..
değişmek istersende yanlış bilmiyorsam usr>share içinde boot logo ile ilgili dosyalar var.
onların değişmesi lazım..

rselturk

Kayıtlı Üye
Slistdort dost merhaba..Kalkan99 üstad doğru yolu göstermiş.Kullanılan imajelere bağlı olarak usr>share içinde : a)bootlogo.mvi b) bacdrop.mvi c) bootlogo_wait.mvi adlı üç adet dosya vardır..Bu dosyalar,eğer elinizde hazır (mvi) dosyaları varsa FTP proğramıyla da değiştirebilirsiniz.Bu imkanınız yoksa ozaman da X Orion dost'un hazırladığı LogoMatik [ EA] proğramını kullanacaksınız.Size kolaylıklar dilerim...

rselturk

Kayıtlı Üye
abiler uno4k wifi içinde çakılımı cihazın. onu sormak istiyorum.kolay gelsın.resül abi sen bu işi bilirsin.
Dost ben Wifi kullanmıyorum.Ama yazılımla geldiğini biliyorum.Kullandığınız imajede yoksa,yazılım eklentiler menüsünden bunu indirip aktif etmeni,z gerekecek.Bazı imajelerde kurulu,bazı imajelerde ise sen yüklüyorsun.Bu durum beni de rahatsız ettiği için kablo ile bağlanıp bu dertten kurtuldum..Size kolaylıklar dilerim..
Not: Şu anda PKT Hyperion imajedeydim. Menü>eklentiler>Systemplugins içine girildiğinde Wirelesslan adında bir plugin var.Bu eklenti senin sorununu çözer.Ama unutma her yazılım eklentiler menüsünde bulunur.Hangi yazılımı kullanıyorsan ona ait olanı indireceksin.Ben sadece bir örnek yol gösterdim...

Son düzenleme: