Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni vu+uno 4k se iptv ve cccam bilgilerini girme

sezgin_mutlu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Vu+ platformuna yeni katıldım sizden ricam cccam ve iptv bilgilerini girme konusunda destek istiyorum menü de bulamadım

kalkan99

Yönetici
c satırınızı
cihaza bağlanarak
etc içindeki CCcam.config dosyası içine yazıyorsunuz.sonrada hangi panelden aktif edecekseniz oradan da cccamı aktif edin.
iptv içinde almış olduğunuz wget li uzun kodu yine cihaza bağlanıp telnet bölümüne yapıştırın ve enter yapınız.
mevcut kanal listeniz üzerinde görünür..

sezgin_mutlu

Kayıtlı Üye
c satırınızı
cihaza bağlanarak
etc içindeki CCcam.config dosyası içine yazıyorsunuz.sonrada hangi panelden aktif edecekseniz oradan da cccamı aktif edin.
iptv içinde almış olduğunuz wget li uzun kodu yine cihaza bağlanıp telnet bölümüne yapıştırın ve enter yapınız.
mevcut kanal listeniz üzerinde görünür..
mrb bahsettiğiniz c satırı cccam bilgileri ve iptv uzantılarını bağlanarak ilgili yerlere girin demişsiniz bağlantı için aynı ağdaki 1 pc yi kullanıcaz ve bunun için bir programmı gerekiyor