Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Ultimo4K Backup Images Vu+ Ultimo 4K openPLI 7.1 Backup by biperva (09/09/2019)

kalkan99

Yönetici
  1. Vu+ Ultimo 4K openPLI 7.1 Backup by biperva (09/09/2019)

Diseqc Ayarları
    A: Türksat 42E
    B: Hotbird 13E
    C: Eutelsat 7E
    D: Astra 19.2E

4 uydunun piconları yüklüdür. (usr/share/enigma2/picon)

Görüntü Modu
    1080p

D-Smart ve Digitürk beIN modülleri denenmiştir ve aynı anda sorunsuz çalışmaktadır.

Imagedan Görseller

İndirme Adresi
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

rselturk

Kayıtlı Üye
Gerçekten güzel bir backup. Biperva dost'un ellerine sağlık...İndirip Uno 4K NeoBootuna kurdum. Sorunsuz çalışıyor..Tabii buraya taşıyıp bizleri haberdar eden Kalkan99 dost' a da teşekkürler...:)

Nucleuss

Kayıtlı Üye
Merhaba Ustam,

İmajı indirdim. Cihaza yükledim ancak yukardaki resimlerde gösterilenler mevcut değil. Cihazı SIFIR dan yenşden kurduruyor. İmaj da bu değil.

Bir kontrol edebilirmisiniz?

nikonur

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu imajda çalışacak,iptv deki vod filimleri ileri geri sarabilmemizi sağlayacak bildiğiniz bir eklenti var mı veya yöntem var mı

anka1071

Kayıtlı Üye
Üstat teşekkürler. Bu işlerin acemisiyim. Openpli 7.1 imaj octagon cihazıma yüklü.
Yukardaki imaj uysaydı tabi benim için çok iyi olacaktı eklentiler vs.
Bu imajda skin değiştirmek nasıl yapılıyor bulamadım yardımlarınızı bekliyorum hayırlı akşamlar.

soner054

Kayıtlı Üye
  1. Vu+ Ultimo 4K openPLI 7.1 Backup by biperva (09/09/2019)

Diseqc Ayarları
    A: Türksat 42E
    B: Hotbird 13E
    C: Eutelsat 7E
    D: Astra 19.2E

4 uydunun piconları yüklüdür. (usr/share/enigma2/picon)

Görüntü Modu
    1080p

D-Smart ve Digitürk beIN modülleri denenmiştir ve aynı anda sorunsuz çalışmaktadır.

Imagedan Görseller

İndirme Adresi

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
emehine sahlik süper olmus Bunda cccam nasil calistiririm vti cam centerde sadece oscam var!