Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Vu+ Ultimo 4K görüntü sorunu

taraca

Kayıtlı Üye
Ustalar sizden bu konuda acil yardım istiyorum.Bir anda cihaz açık olduğu halde görüntü ekrana gelmiyor.Hdmı kablosunu değiştirdim fayda etmedi,farklı image yükledim olmadı.Ne yapabilirim bilmiyorum.

rselturk

Kayıtlı Üye
Bu tür sorunlar her zaman Uydu alıcı da olmayabilir.Ben de benzer sorunu Philips Tv de yaşıyorum. HDMI girişlerini değiştirmek te bazan yardımcı olmuyor.Ceryan kablosunu çekip bir süre sonra takdığımda sorun her neyse çözülüyor,her şey normale dönüyor..Deneysel bir yaşanmışlıktır aklınızda olsun...Şansın çok olsun taraca dost!...

kalkan99

Yönetici
Modaratör
Ustalar sizden bu konuda acil yardım istiyorum.Bir anda cihaz açık olduğu halde görüntü ekrana gelmiyor.Hdmı kablosunu değiştirdim fayda etmedi,farklı image yükledim olmadı.Ne yapabilirim bilmiyorum.
muhtemelen yeni açtığınız veya kanal değiştiğinizde oluyorsa,
tunere gelen sinyal ve tunerle alakalıdır..yapacak birşey yoktur..