Reklam Kodu
  1. Ziyaretçi
    Çok Hesaplı Girişler Yasaktır Banlanmış Yasaklanmış kişilerin Bir daha Abone Olması Yasaktır Ve İzin Verilmemektedir
  2. Ziyaretçi

İndirme Limitimiz 5 Adettir   
  3. Merhaba Ziyaretçi
    Forumda yayınlanmış olan konularda bulunan ek dosyaları indirmek için konuyu beğenme şartı vardır. Bu şartın amacı sizi yormak yada beğeni toplama değildir.Forum sahipleri azda olsa bizi anlayacaktır.
    Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız
    bu konuyu incelemelisiniz.

Sevgili Ziyaretçi ★ ★ ★ Sitemize Hoşgeldin. Daha iyi verim Almanız için>LUTFEN KAYIT OLUNUZ ★ ★ ★ Sitemizde Digitürk , Tivibu , Smart Hesapları vermek , Stream Link Vermek Ksinlikle YAsaktır. !!!

Merhaba Ziyaretçi;
Sitemize Hoşgeldiniz!
Harika Backuplarımız var.

Vu+ Ultimo 4K Ftp yada Telnet Şifresi..

'Genel Kurulum Soruları' forumunda just_vu+ tarafından 23 Ara 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. just_vu+

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    Vu+ Ultimo 4K Ftp yada Telnet Şifresi..
    Merhabalar..

Ürünü üarkadşımdan aldım fakat ftp den veya telnetten ciahza bağlanamıyorum..

browser dan veya putty den ip vede port numarasını girdiğimde k.adı olarak root şifre olarakda ne denediysem kabul etmedi..arkadaşım cihazın şifresini değiştirmediğini bir sefer "dreambox" olarak girdiğini bir daha giremediğini bahsetti..bende boş bırakara yada "vuplus" , "vu+ultimo" ,"vu+ultimo4k" , "dreambox" olarak denedim fakat bir türlü giremedim ftp ye..farklı bir imaj ile şireyi değiştirmem yada kendi backup ı içerisndne temin etme imkanım olabilir mi..?

Teşekkürler...

arazarazk bunu beğendi.
  2. kalkan99

Site Yetkilisi Modaratör

Ödül Puanları:
    137
    Cevap: Vu+ Ultimo 4K Ftp yada Telnet Şifresi..
    birde
    isim : root
    şifre : ultimo4k
    deneyin

3. just_vu+

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    bu şifreyi de denemiştim fakat olmamıştı..yukarıda yazmayı unutmuşum..

vuplus
    vu+ultimo
    vu+ultimo4k
    ultimo4k
    dreambox

bunların hepsini denedim.. şu anda yeni güncellmeeyi (VTi_13-0-2_vuultimo4k_201712201457_usb) yazdım belki kabul eder default olan şifreleri..

4. just_vu+

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7

evet güncellemden sonra k.adı; root şifre; boş (bişey yazılmayacak) olmak üzere ftp ye giriş yaptı..

Teşekkürler..

kalkan99 bunu beğendi.
  5. VuPlusSpport

Site Yetkilisi Modaratör Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    117
    bu gıbı durumlarda kurulu olan addons larda şifre sıfırlama eklentılerı mevcuttur ordan eklentıyı kurman yeterlıdır sıfreyı ıstedıgın gıbı degıstırebılır guncelleye bılrısın

6. just_vu+

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    teşekkür ederim..biraz karışık geldi cihazın menüsü yazılım güncelleme ile sorunu çözebildim..sormak istediğim başka bişey daha var;

aynı anda iki adet iptv ekleyebilirmuyum..? bir tane ekledim fakat ikincisi farklı isimle eklediğim zaman kanal listesinden sadece orj isimki olanı gösteriyor.şu şekilde..

/etc/enigma2/

userbouquet.favourites.tv = kanal listesinde sadece bunu gösteriyor..

2_userbouquet.favourites.tv = bunu göstermiyor..

2. iptv yide görebilmesi için cihazın adının ne olması lazım..? yada başka şekilde imkanı olabilir mi.?

Bu Sayfayı Paylaş