Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Vu solo yavaşlama sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Suleyman_22

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar vu solo cihaz kullanıyorum image olarak pli 7.3 sürümü var image ı yeni yüklememe rağmen hdglass16 kurulumunda yaklasık olarak 5 dk bekledim ancak kurdu cihaz sürekli yavaş çalışıyor ra232 den mi flash atmam lazım neyi eksik yapıyorum anlamadım. Ayrıca picon atınca cihaz tamamen kilitleniyor. Nasıl stabil kullanabilirim cihazı?

Memo®ist

Kayıtlı Üye
senin yaptığın el arabası ile kardolap taşımaya benziyor dostum solo için bir imajın son versionunu yüklemenede gerek yok Openpli.4.0 yükle yada benzeri !! yenilerde ebat artarak gelir ve kasar ayrıca orjinal imaj üzerinde farklı hiç bir skins yüklemeyede kalkma olduğu gibi kullan pligins yükleyeceksen ne yükleyeceğin önemli (Örnek ) Streampliginsler kasar.. kanal liste oscam ccam neyi kullanıyorsan yükle picon için nand flash,ı kullanma. harici flash bellek içine atıp ve harici belleğini maunt edip kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...