Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Solo 4K OpenPrizma v2.0 ile Karşınızda..!!

VU+ Solo 4K Backup Images VU+ Solo 4K OpenPrizma v2.0 ile Karşınızda..!! 2017-08-17

indirmek için izniniz yok

FIRE

Kayıtlı Üye
AMCA SUREKLİ EURO ARTI FİYAT ARTTI YAPIYOR,NEREDEYSE CİHAZ FİYATINA YAZILIM SATACAK,MERAK EDİYORUM HANGİ EKLENTİLERİ, EURO İLE ALIP YAZILIMINA EKLİYOR..

rselturk

Kayıtlı Üye
FIRE dost lütfen küçük harfle yazalım...
Ayberk arkadaşımız uydu cihazları pazarlayıcısıdır.Kurduğu forumdan ve hazırladığı backuplardan yararlanmak ta ücrete tabiidir.Geçimi bu işten olduğu için ben şahsen yadırgamıyorum...İsteyen alır,istemeyen almaz. Sonuçta bu işler keyfi işlerdir...

Son düzenleme:

FIRE

Kayıtlı Üye
Selamlar üstadım, klavyede büyük harf acık mış o yüzden akış bu şekilde oldu, yadırgamak dan kasıt, tabiki emek harcıyor kazanacak kimsenin emeğine laf söylenemez cihaz ithalatı yapıyor eyvallah euro dolar, yazılım senin kişisel bilgi ve tecrübene dayalı 500 tl nerdeyse kiramın yarısı ben gidip başka bir ülkeden satın alsam dersin para birimi ülkenin bu, euro üzerinden artırım yapması bana ters geliyor. alman uyducudan backup satın aldım ayberk den alsam kötümü olurdu olmazdı,fiyatı uygun diye tercih ettim.