Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Skin Gallery VU+Skin Blue-Shadow MOD-By-RAED

kullukcu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba skin çok güzel 1.si hava durumunu böyle ekrana çıkaramadım nasıl yapılıyor? 2.si hotbird 13 dereceyi gösteren picon (sağdaki) ekranda gözükmesi için ne yapmalıyım teşekkürler.

Memo®ist

Yönetici
Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba skin çok güzel 1.si hava durumunu böyle ekrana çıkaramadım nasıl yapılıyor? 2.si hotbird 13 dereceyi gösteren picon (sağdaki) ekranda gözükmesi için ne yapmalıyım teşekkürler.
weather Pligin kurmanız gerekir ilinizi yazarsanız ön logoda gözükür ayrıca sağda gözüken piconSat klasörü bulup FTP ile bağlanıp /usr/share/enigma2/ altına atmanız gerek. bulamaz isen yardımcı olurum kolay gelsin

kullukcu

Kayıtlı Üye
weather Pligin kurmanız gerekir ilinizi yazarsanız ön logoda gözükür ayrıca sağda gözüken piconSat klasörü bulup FTP ile bağlanıp /usr/share/enigma2/ altına atmanız gerek. bulamaz isen yardımcı olurum kolay gelsin
lginizden dolayı çok teşekkür ederim.weather plungi ve piconsat piconlarını paylaşırsanız sevinirim. Vu duo 4k da openatv 6.2 kurulu.çok teşekkür