Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni VU+ Inne image Graterlia OS

vusolo2

Vip Premium Üye
Memorist dost merhaba!..Bu imajenin ULTIMO ve UNO için olanını indirdim,ama kuramadım.Her ikisi de "bootlogo" da kaldı.Neden her imaje için iki ayrı dosya paylaşılmış?MD5'li imaje farklı LNB ler için mi?..Ayrıca bu dosya biçimini normal usb.zip biçimine dönüştürmek mümkün değil mi?..Telnetten yüklemeyi başaramadım.
ÖNEMLİ NOT:Forum yöneticilerinin dikkatine...Nasıl oldu bilmiyorum,mesaj yazmak istediğimde başka bir arkadaşın nick'i geliyor ve mesaj ona aitmiş gibi kayıtlanıyor.Bu logo(avatar) bana ait değil.Lütfen bu yanlışlık düzeltilsin..
Benim kullanıcı nick'im: rselturk

vusolo2

Vip Premium Üye
KALKAN99 dostun dikkatine!...Bu (logo) avatar ve vusolo2 nick bana ait değildir.Neden ve nasıl oldu da benim profilim olarak gözüküyor,bilmiyorum.Ama durum hem benim için hem de Vusolo2 dost için üzüntü verici bir durum.Buna kim müdahale edebilirse bir an önce yapmalı..Saygılar dost...rselturk.