Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel Vu+ İmajlarının Giriş Bilgileri (Şifreleri).

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Selamlar,

Bu konuda çok soru sorulduğu için ayrı bir başlık açmak istedim.

PLI:
root
Şifre sormuyor.

VTI ve Orjinal İmaj:
root
Şifre kısmını boş bırak.

Blackhole:
root
Şifre yok

Sevgiler...

a.sarı

Kayıtlı Üye
slm.Arkadaşlar imaj 4.4.001 o.b.h. imaj yüklü.Cihaz vu ultimo 4k dır.O.B.H imaj da ağ şifreli geldi.Tartışmalar yabancı sitelerde olduğu için türkçeden başka dil bilmediğim için anlamakta zorluk çekiyorum.Ağdan şifre ayarlarını değiştirdim.ftp ile cihaza girmekte sorun yaşamıyorum.dreambox edit ile kanal setingini atmakta da sorun yaşamıyorum.Gel gör ki putty den ip tv satırını yüklemeye izin vermiyor root diyorum enter diyorum passvord diyorum kendim verdiğim şifreyi girip enter diyorum.Girmeye izin vermiyor.Öyle oluncada ip tv yüklenmiyor.

Bu konuda yardımcı olursanız Sevinirim.Ne yapacağım lütfen yardımcı olurmusunuz.Saygılar.

Son düzenleme:

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
şimdi üstadımeklentıler bolumunden panellerın vardı kurulu kurulu panellerde password cracker/resetter tarzı eklentıler vardır bunları kurarsanız sorun cozulecektır

rselturk

Kayıtlı Üye
"VTI" imajede Ağ Sorunu...
Forum dostlarımın dikkatine!.. OpenMultiboot- NeoBOOT gibi çoklu boot sistemlerini sık kullanan biriyim.Bunlar da bir gün de oluşmadığı için zaman içinde kurulmuş bazı imajeleri çevrimiçi güncellemek gerekiyor. işte böyle bir durum benim iki günümü aldı ve de sorunu çözemedim.Sizlerin görüşünü öğrenmek,önerilerinizi almak istedim...
Sorun:
Egami-9.02 imaje üzerine kurulu
Egami-2.8 version OpenMultiboot. ta 18 adet backup kurulu.Bunlardan sadece VTI imajede ağ sorunu yaşıyorum.
1-Cihaz modeme kablo ile bağlı olduğu için onun bağlantı sorunu yok.Çevrimiçi güncelleme alıyor.Havadurum iconları her kanalda düzenli gösteriyor.AğAyarları menüsünde iken
"Ağ Gezgini" üzerine tıkladığımda: ağa bağlı TV-Cep telefonu ve kullandığım PC yi de görebiliyorum.Kullandığım PC de modeme kablo ile bağlı.Ama cihazı göremiyorum.Telnet bağlantısında sorun yok.Ama
FTP ve DreamEDIT le asla bağlanamıyorum.
a)
modemi resetledim,olmadı.
b)Modem fişini çekip-taktım,yine olmadı
c)Her defasında "Ağ"ı yeniden başlattım yine olmadı.
d)Cihazın fişini çekip taktım yine olmadı

e) Her defasında da "Ağ testi" uygulaması yaptım sorunsuz.Ama PC den cihaza bağlanmam mümkün olmadı..
-tmp içine bir eklenti yükleyemiyorum..
-Kanal Listesi atamıyorum.
Sorun hem "ham imajede" hem de "Backup" ta aynı.Bunların her ikisini de fabrika ayarlarına çevirmem de işe yaramadı...Bunun Bir Çözümü olmalı.Ama nasıl? Lütfen önerilerinizi belirtir misiniz!.Teşekkürlerimle...