Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

vu duo 4k küçük ekran saat

kullukcu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba vu duo 4k nın lcd ekranınıda tam ekran saat göstersin istiyorum bir türlü ayarlayamadım vu duo 2 de oluyordu. kapanınca gösteriyor.fakat açıkken tam ekransaat gösteremedim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim tam ekran sadece saat olsun istiyorum

kullukcu

Kayıtlı Üye

Sayın üstat
lcd ekranında saati vu+duo2 de nasıl gösterdiğinizi yazabilirmisiniz
Saygılar
Merhaba eklentilerden lcd4 linux e girin iĺk aç olanı elle metin mavi tuşa basın saat hariç herşeyi kapalı konuma getirin lcd ekrana tam uyan yükselik ve genişliği ayarlayın 150 ve 30 olası gerekiyor. Yeşil tuş ile kaydedin lcd4 linux i tekrar açın iki kez mavi tuşa basın aynı şeyi uygulayın yeşille kaydedin. Tekrar lcd 4 linux i açıp 3 kez maviye basın saat hariç herşeyi kapalı yapın . her maviye bastığınızda parlaklığı 10 yapın. Cihaz açık ve kapalıyken hep saati gösterir kolay gelsin