Neler yeni

Vti image de kanal listesinde picon gosterimi

Mestt

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaslar vti image de kanal listesinde piconlari nasil gosteriyoruz. Ayarini bulamadim bir turlu.
Yardim edebilirmisiniiz.

akyar_67

Kayıtlı Üye
Kurulum da ve/veya eklentilerde LCD4 lunıx setting var kumanda dan Ok deyin ve Mavi tuş karşınıza çıkan menüde PİKON PATH (ok) satırı karşışında USR/SHARE/Enigma 2 / Picon yoksa
Bu satırın üzerinde iken Ok deyin sonra Karşınıza çıkan menüden usr (ok) share (ok) enigma 2 (ok ) Picon (ok ) deyin yaptığınız işlem mevcut satırın karşısına sıralanır sonra yeşil tuş (kayıt) ve çık.
Eğer piconlar gösterimde değilse cihazı kapatıp açın.
Saygılar

alibaba5

Kayıtlı Üye
Kurulum da ve/veya eklentilerde LCD4 lunıx setting var kumanda dan Ok deyin ve Mavi tuş karşınıza çıkan menüde PİKON PATH (ok) satırı karşışında USR/SHARE/Enigma 2 / Picon yoksa
Bu satırın üzerinde iken Ok deyin sonra Karşınıza çıkan menüden usr (ok) share (ok) enigma 2 (ok ) Picon (ok ) deyin yaptığınız işlem mevcut satırın karşısına sıralanır sonra yeşil tuş (kayıt) ve çık.
Saygılar
Saygılar

akyar_67

Kayıtlı Üye
O satırın altında da PİCON PATH 2 var aynı uygulamayı burada yapınız
Ayrıca üst satırlarda PİCON Satırı var o satırın karşısında da (EKRAN 1) SCREEN 1 var
alt satırda da WICH LCD var karşısındada LCD 1 var eğer bunlar yoksa PİCON satırının karşısındaki yere EKRAN 1 gelesiye kadar sağ sol tuşları ile değiştirin
Saygılar

kalkan99

Yönetici
Modaratör
O satırın altında da PİCON PATH 2 var aynı uygulamayı burada yapınız
Ayrıca üst satırlarda PİCON Satırı var o satırın karşısında da (EKRAN 1) SCREEN 1 var
alt satırda da WICH LCD var karşısındada LCD 1 var eğer bunlar yoksa PİCON satırının karşısındaki yere EKRAN 1 gelesiye kadar sağ sol tuşları ile değiştirin
Saygılar
arkadaşım,
diğer arkadaş kanal listesinde picon nasıl gösterilir soruyor,siz lcd4 eklentiden bahsediyorsunuz.Sizin dediğiniz şekilde cihazın önündeki lcd ekranda picon çıkarma yolu.
Epeydir vu cihaz kullanmıyorum ama hatırladığım kadar vti imajın içerisinde kendi vti panel var..oradan kontrol ediniz.piconlar kanal listesinde gösterilsinmi diye sorar.onu evet ediniz.

Mestt

Kayıtlı Üye
arkadaşım,
diğer arkadaş kanal listesinde picon nasıl gösterilir soruyor,siz lcd4 eklentiden bahsediyorsunuz.Sizin dediğiniz şekilde cihazın önündeki lcd ekranda picon çıkarma yolu.
Epeydir vu cihaz kullanmıyorum ama hatırladığım kadar vti imajın içerisinde kendi vti panel var..oradan kontrol ediniz.piconlar kanal listesinde gösterilsinmi diye sorar.onu evet ediniz.
Hay arkadasim allah razi olsun ne demek istedigimi sen anlamissin. Kanal listesinde vti panel de ayarlardan yaptim ama yine olmadi anlamadim.

Mestt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar vti imagede kanal listesinde piconlar nasıl gösteriliyor ? yok mu bilen ya...
Ayarlar > Service List>Show picons in service list>Kullanıcı tanımlı şeklinde ayarladım. olmuyor bir türlü.. openwebifden her türlü ayarı denedim olmuyor. hiç mi olmuyor yardım edin lütfen !
1_0_19_2968_7919_42E_1A40000_0_0_0.jpg

akyar_67

Kayıtlı Üye
VTİ
SET-UP SERVİCE LİST
kanal seçim ekranında epg sürelerini göster=evet
mark recordıng service in service list=evet
show tımer icon for recording services=evet
user double spaced list style=hayır
SHOW PİCONS İN SERVİCE LİST=== 50 x 30 px
SHOW PİCON DIRECTORY FOR SERVİCE LİST === /USR/SHARE/ENİGMA2/PİCON
SHOW SERVİCE TYPE PİCONS İN SERVİCE LİST===EVET
use matrıx mode for service list
diye devam eden
SET-UP SERVİCE LİSTtesindeki işlemler bende böyle
picon lar hem cıhaz önündeki panelde hemde kanal listesinin solunda görülmektedir
Saygılar