Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni uTorrent PRO Tüm Sürümler...

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#1
~ ` uTorrent PRO 3.5.0 Build 43804 FINAL ` ~
..PRO SÜRÜM + SORUNSUZ %100 FULL + KURULUM..
Programin Özellikleri;

uTorrent, bilgisayar kullanıcılarının .torrent uzantılı torrent dosyalarını indirmek için kullabilecekleri ücretsiz ve açık kaynak kodlu Bittorent istemcilerinin en popülerleri arasında yer almaktadır.

Küçük dosya boyutu, kullanıcı dostu arayüz, kolay kurulum, bant genişliği ayarlarma, otomatik kapatma seçenekleri ve sahip olduğu diğer gelişmiş özellikleri sayesinde uTorrent, dünya üzerinde en çok tercih edilen torrent indirme programıdır.Torrent dosyalarını indirirken bilgisayarınızın belleğini olabildiğince minimum düzeyde kullanan uTorrent, herhangi bir şekilde kasmalara veya takılmalara neden olmuyor. Ayrıca eş zamanlı olarak birden fazla torrent dosyasını indirmenize de olanak sağlayan torrent indirme programı yardımıyla, indirmekte olduğunuz medya dosyalarının inen bölümlerini izleme veya dinleme şansına da sahipsiniz.

Sonuç olarak torrent dosyalarını indirebileceğiniz, basit ve küçük boyutlu bir torrent indirme programına ihtiyaç duyuyorsanız, uTorrent ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

PRO Sürüm Farklılıkları;

- Program arayüzünde reklam çıkmaz
- Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlara karşı otomatik koruma
- Premium müşteri desteği
- Herhangi bir cihazda oynatmak için indirdiklerinizi dönüştürün
- Torrentleri anında izleyinuTorrent PRO 3.5.0 Build 43804 (Multilanguage) (FULL)

Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


SGN.​