Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Lütfen Yardım !!! Uno 4K SE Ram

Mayor58

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar, benim cihazım UNO 4K SE. Cihazın 2 GB DDR4 Ram'e sahip olduğu yazıyor tanıtım yazılarında ancak kullandığım bir çok Backup oldu hepsinde de 740 MB Ram gösteriyor... Cihazın gerçek RAM kapasitesi kaçtır acaba... Nasıl öğrenebilirim... Yardımcı olursanız minnettar kalırım... Selam ve saygılarımla...

kalkan99

Yönetici
böyle bir inceleme bilgi paylaşımı var..

Genel ve Teknik Özellikleri:

1700 MHz ARM Çift Çekirdekli işlemci
2.4" LCD Renkli Ekran ( MiniTV Özelliği ile TV Oynatabilme )
4 GB Flash Hafıza (eMMC)
2 GB DDR4 DRAM

Mayor58

Kayıtlı Üye
Eyvallah, teşekkür ederim bunu biliyorum dost. Ancak 2 GB DDR4 yazmasına rağmen skinde hakkında bölümüne girince Ram 740 MB gösteriyor
Yazılımda mı hata var yoksa cihazın gerçek ram kapasitesi mi eksik

Moderatör tarafında düzenlendi:
У меня сейчас стоит BH 3.1.0-plugin Cache Flush память 707, занято 22 процента,свободно 78 процентов. стоит утилита Glass System Utility- Ram707- Free546-Used 22 процента... Root-тоже что и RAM/ перехожу информер Black Hole -голубая кнопка- желтая- показывает: RAM -18 процентов,,О ЗУ 17 процентов,внутренняя флеш 18 процентов, Наверное то что в имидже Black Hole . это и есть то что есть в ресивере,остальные приложения работают наверное не корректно, с уважением ко всем -владимир33

наверное не корректый перевод,но думаю установите Black Hole-все поймете- владимир33