Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Smart IPTV Kaldırıldı. Alternatif Ne Olacak?

osmanke

Vip Premium Üye
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Özellikle akıllı televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasını tercih ediyordu. Hem kullanımı kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduğu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandır olan uygulamanın kaldırılacağı söylentisi gerçek oldu. Makale için :

kalkan99

Yönetici
Modaratör
ben bir arkadaşın paylaşımından okumuştum,
tv lerinizin güncellemesini kapatın,yoksa geri yüklesenizde olmuyor diye..

ersin27

Kayıtlı Üye
selam iyi bayramlar acaba bu olay yine samsung smart tv nin pisligi olmasin modeli eskiyen televizyonlardan youtube gibi appsleri kaldirdigi gibi yanliz eski modellerinden smartiptv yi kaldiryor olmasin yani yeni cihaz aldirma politikasi ..

slistdort

Kayıtlı Üye
ustatlar bende vu uno 4k var oscam server kullanıp bağlanıyorum. Yanlız hiç ip ile hiç bağlantı yapmadım bilenler varsa eklenti dosyası nedir nasıl atarım bilgisi olan paylaşsın. birde flashfxp kulanıyorum

kalkan99

Yönetici
Modaratör
ustatlar bende vu uno 4k var oscam server kullanıp bağlanıyorum. Yanlız hiç ip ile hiç bağlantı yapmadım bilenler varsa eklenti dosyası nedir nasıl atarım bilgisi olan paylaşsın. birde flashfxp kulanıyorum
kardeş bu yazdığınız konunun konu başlığı ile alakası yoktur..