Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

SatDreamgr-6.0 Vu yazılımları

rselturk

Kayıtlı Üye
VeliYıldırım dost teşekkürler.İmajeyi indirip kurdum.Beğendim de ..Ama bir kusuru varki hoşlanmadım:Bu imajede ağababası Pli gibi "Eklentiler Listesinde" OpenMultiboot menüsü oluşturmuyor.Görüntü de ,eklenti kurmada,camdların çalışmasında sorun çıkarmıyor..Pli skinleri de çalışıyor..Paylaşım için teşekkürler dost..:)

rselturk

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Veli dost..Şu günlerde multiboot yönünden şikayetlerim var.Örneğin: paylaştığınız bu imajeyi multiboota kurmak istediğimde "deflate imaje" hatası verdi ve kurulmadı.Oysa bu imajenin bir önceki versionu sildiğim multibootta vardı.Ters giden bir şeyler var ama ne?...

rselturk

Kayıtlı Üye
Uno4K için sıkıntı yok...
Bilginize...
Haklısınız dost.Az önce tekrar yükleme girişiminde bulundum.Ekrana gelen uyarı şu: Error unpacking rootfs .Bu sorunu nasıl aşabilirim?.Open Multiboot kurulumunda bir hata da olabilir.Ama şu anda sağlıklı çalışan 6 adet backup var..Hata olsa bunlar da yüklenmezdi...Anlayamadım...Bir çıkar yol....

rselturk

Kayıtlı Üye
ftp şifre nedir ki..bağlanamadım..dreambox olmadı vuplus olmadı root olmadı boş olmadı
Bu imaje flasha kurulurken sorun olmuyor da, openMultiboot ve NeoBoot gibi kurulumlarda ftp bağlantı sorunu oluyor.Sadece Vuplus cihazlarda değil, mutant HD51- Octagon SF 4008- GBQ 4K cihaz imajelerinde de aynı sıkıntı var.Bu nedenle bu imajeye eklenti yüklerken ipk dosyaları değil, klasör dosyaları doğrudan usr/lib/enigma2/pyton/plugins/extensions içine gönderiyorum.Tabii imajede kurulu panel var ve içeriği de zenginse iş daha kolay oluyor...