Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Samsung_ES-F _Smart TV Youtube Yükleme.

Memo®ist

Yönetici
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilindiği gibi -2012 2013 yıl içerisinde çıkan ES-F seri modellerde Youtube bir kaç yıl önce Smart bölümünden kaldırılmıştı ama tam bir youtube değil ama arama motoru sayesinde iş görebilecek bir uygulama ve daha fazlası
youtube kaldırılınca Ben 2 yıldır kullanıyordum bu uygulamayı aklıma geldi paylaşayım dedim videoyu inceleyiniz

Memo®ist

Yönetici
Kayıtlı Üye
Ekleme bilgiler..

uygulamada +18 de mevcutdur kurduğunda of konumdadır girmek isterseniz şifre ister 0000 verirseniz aktif olur 2 uygulamada aktif olur ve Ağ ayarlarından DNS manüel 1111 yada 1001 verin yasaklanmış linglere kolayca erişebilirsiniz vpn,ye gerek yok E2 Cihazdada kullanabilirsiniz :) ayrıca enigma2 cihazı olmayanlar için biçilmiş kaptan rolü oynar usb memory sayesinde harici belleğinize atılan ve bir metin belgesi içine yazılmış iptv satırlarıda okur ve bu sayede anteni yetersiz yada merak edilen tüm kanallarada bu sayede erişmiş olursunuz ben 7 sene önce farklı devolop şifrelerini elde edip tüm uygulamaları kullanıyordum. belki merak edenler yada alternatif yol isteyenler için çok güzel bir uygulamadır

sevgiler kolay gelsin..