Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

PurE2-6.5 Vu yazılımları

stefandeda

Kayıtlı Üye
Offline
#4
Test edin, eğer yapabiliyorsanız, lütfen (ayarlarınızı 3 günden daha eski bir şeyden geri yüklemeyin, s. 6.2 - 6.5) ve bulgularınızı geri gönderin ...;)


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.DÜZENLEME: Açıkça söylemeyi unuttum, belki de: lütfen, yalnızca feed'lerimizdeki ==> MENU> Eklentiler> yeşil düğme> Uzantılar / vb.


SSL 1.1.1, GCC 9 gibi büyük değişiklikler göz önüne alındığında, mümkünse, önceki yapılardan bir şeyleri geri yüklemeden hepsini sıfırdan yapın.


Birçok şey yeniden yapılması gerekiyor, bu yüzden akış için tüm yeni (güvenlik vb.) Standartlarla çalışıyorlar, bu yüzden ...


En azından bu tür eklentileri, araçları vb. Güncellerken bazı önemli kütüphanelerin üzerine yazdığı göz önüne alındığında TS, E2iStream / E2iPlayer ve benzeri (invaziv) maddeleri kullanmamak daha iyidir. Görüntünün nasıl çalıştığına müdahale edebilir ve test sonuçları, o zaman ...


Görüntüyü düzgün bir şekilde yaptıktan sonra, bunları sistemimizle çalışacak şekilde değiştirebiliriz ...


FNC eklentilerini yüklediğinizde, önemli PurE2 eklentileri ve Kodi (daha güçlü kutularda) vb.