Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni OpenVISION-7.3 Vu yazılımları

alusta

Kayıtlı Üye
Openmultiboota yükledim, türkçe ayarlayınca çalışmadı. Tekrar kurup dil ayarlarına ellemeyince sorun olmadı. Tekrar dil değiştirince aynı sorun olabilir diye şimdilik kurcalamıyorum.

rselturk

Kayıtlı Üye
Neoboot üzerine;
VuUno4K için verileni kuramadım...
VuUno4K Se için olanı da...

Bilginize...
Anlayamadım,bu Team de Openpli Team gibi 3 versionu aynı anda farklı olarak mı yürütüyor?..7.0 la başladık birden 9.2-r42 ye yükseldik.Sonra ani bir geri dönüş yaptık.Benim Uno NeoBootunda hem 7.0 ve 9.2-r42 versionlar kurulu.Sadece Eklentiler menüsü çalışmıyor..Ama haklısınız 7.3-r53 versionu ben de kuramadım..İnanıyorum ki,yakın erimde yeni versionları da gelecek...;)

alusta

Kayıtlı Üye
Solo2 Openmultiboota kurdum, fazla bir numarası yok. Openmultibootu sevmiyor. Addonsu çalışmadı, eklenti indirmiyor.. Gereksiz gibi.

veliyıldırım

Vip Premium Üye
Şöyle çözdüm...
Vsn-7.3-Uno4K klasöründen "rootfs.tar.bz2" dosyasını alarak;
Vsn-9.2 Uno4K yazılımına ait olanın yerine attım...
Kurulumu tamamladım...

Bilginize...

kalkan99

Yönetici
Solo2 Openmultiboota kurdum, fazla bir numarası yok. Openmultibootu sevmiyor. Addonsu çalışmadı, eklenti indirmiyor.. Gereksiz gibi.
kardeş bu yazılım yeni derleme yapılmakta olan bir yazılımdır..
yıllardır performans aldığınız yazılımlar gibi düşünmeyin..
zamanla düzelir...
kurmadım ama pli tabanlı olduğunu düşünüyorum..