Neler yeni

Güncel OpenSPA 7.3.002

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
OpenSPA 7.0.003 bootlogo7003.jpg

What is new

- New drivers Mutant HD51
- New drivers Octagon SF3038/SF4008
- Kernel 4.10 OSMega/Osmini/Osmini+
- Fix AutoBouquetsMaker. Now can be used with OpenSPA.
- Added skin MetrixJRSD (720p). By default on Wetek and single core boxes
- Fixes on skins 1080.
- Enabled spanewfirm on WetekPlay. On Wetek Play, you can only make backup and restore it when new image starts. Image installation must be done by usual method.
- Added more scripts on backup from spanewfirm.
- Improvements on series recording plugin.
- Added multistream on Octagon SF4008.
- Fix bug on Octagon SF208 and SF228 images.
- New enigma2 debug.
- GStreamer 1.11.2.1
- Update Vuplus HbbTv
- Update translations.
- Minor fixes

To report bugs :
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

download images:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

User : root
Pass : openspa

rselturk

Kayıtlı Üye
Artık 1. kuşak Vupluslar için sadece çoklu boot'a kurulacak bir imaje..Openspa Team, onlar için desteğini bitirdi.Ama yinede arada bir bakmadan edemiyorum...Sanki imana ,pardon insafa geleceklerini umarak...:(

alg1970

Kayıtlı Üye
Openspa imajlarda turkvod'a openload kaynaklı filmleri ve hdd ki ıptv leri izleyemiyorum.Diğer imajlarda bu sorun yok.

rselturk

Kayıtlı Üye
VeliYıldırım dost teşekkürler:Az önce Vu+Zero için verileni indirip UNO Openspa multibootuna kurdum.Çalışması normal.Seri bir imaje .Paylaştığınız için ellerinize sağlık...:)

rselturk

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Veli Yıldırım dost!..Multibootumda güncellenmesi gereken iki backup varmış..Sayende ben de onları güncelleyeceğim.Paylaşım için teşekkürler...:)

kalkan99

Yönetici
Modaratör
OpenSpa 7.2.010

- [Qviart] New drivers (all models).

- [Edision] New drivers (Osnino, Osnino+).

- [Vuplus] New drivers (4k models).

- [PanelExtra] Fix channel list download, add spinners and bootvideos modules.

- Fix Kodi in Zgemma H9.

- New bootlogo, thanks to our users.

- Fixes on MetrixJRSD.

- [minidlna] Update init script, thanks txolovinsky.

rselturk

Kayıtlı Üye
Veli Yıldırım dost merhaba!..Openatv-6.1/ 6.2 version denemelerinden sonra bir kaç gündür de OpenDroid-6.6 imaje üzerine yine aynı teamin OPD-OpenMultibootunu deneme çalışmasındaydım.İlk olarak şunu belirteyim ki,openatve üzerine yapılandırılan OpenMultiboot 1.0 uygulamasından çok daha iyi sonuç aldım.İyi olan tarafı ise yüklemelerin eskiye oranla çok hızlı olmasıdır.Örneğin:120 MB bir imaje,Openatve-OpenMultibootunda 20 dakikada yükleme gerçekleşirken Opendroid yapılanmasında 3,- 3.5 dakikaa gerçekleşiyor.Ama openatve-openmultibootunda eklentiler menüsünde oluşmayan open Multiboot ,bunda da oluşmadı.(Vti-13.0.10) imajede denendi...
Yine Levi45 dostun paylaştığı OpenHDF-6.3 backupta yaşadığım ses sorununu bu Opendroid kurulumunda da yaşadım.Siz OpenSpa yeni versionu paylaşınca bir de onun üzerinde OpenMultiboot 2.0 ( OpenPli ve OpenDroid destekliyor) üzerinde deneme yapacağım.Üstelik yeni bir USB 3.0 flash bellek aldım ve onu biçimlendiriyorum.Bakalım ya tavşan gibi kaçacak ya da martı gibi uçacak.Ama şu kesin ki,bir daha Openatv ye dönüş olmayacak...Sevgiler,saygılar dost....