Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel OpenDROID-6.6-Vu Yazılımları

rselturk

Kayıtlı Üye
Offline
#2
Teşekkürler dost!..Bir önceki versiondan pek farkı yok.Yine de "yenidir" iyidir mantığıyla kurup izlemeye başladım.Bu imajla birlikte OD OpenMultiboot-2.2'nin sunumu da yapılmış.Diğer,yani kullanmakta olduğumuz 1.0 versiondan kurulum yönünden farkı var mı,bilmem..Uygun bir zaman bulursam deneyeceğim...:)
 

rselturk

Kayıtlı Üye
Offline
#8
OpenDroid-6.6...Sevdiğim bir imaje idi.Ama son iki version ve güncellemesinden şikayetçiyim::İmajeyi Openspa imajenin OpenMultibootunda kullanıyorum.Eklentiler menüsünden eklenti indirilemiyordu...Yazılım yönetiminden güncelleme yapılamıyordu.Dahası Greenpanel uyumsuzdu.Belkide bu olumsuzlukların nedeni openMultibootta olmasından kaynaklanıyordur.Güncelleme verilince sevindim.Ama güncelleme yapamadığım için imajeyi yeniden yüklemek zorunda kaldım.Ama gördüm ki,6.6 versiondan hiç farkı yok.Hangi aksama güncellenmiş,neler düzeltilmiş?..anlamadım gitti.Belki dostlar neyin yeni olduğunu ve benim nerde hata yaptığımı bildirirler diye konuyu ayrıntılı verdim...
 

rselturk

Kayıtlı Üye
Offline
#10
İşte bu iyi oldu;Nihayet sevdiğim imajenin sağlıklı çalıştığını görmek beni çok memnun etti..Ellerine sağlık VeliYıldırım dost!...;)
 

Georgealili

Kayıtlı Üye
Offline
#11
Адвокат. Консультация Бесплатно. Помощь опытного адвоката в Запорожье, Днепре и по всей территории Украины по уголовным, гражданским, административным и хозяйственным делам, защита по делам об административных правонарушениях.
Опыт работы более 20 лет.Адвокат Запорожье
Консультации по телефону с 9 до 20 часов, бесплатно.
Более подробно на сайте:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.