Reklam Kodu
  1. Ziyaretçi
    Çok Hesaplı Girişler Yasaktır Banlanmış Yasaklanmış kişilerin Bir daha Abone Olması Yasaktır Ve İzin Verilmemektedir
  2. Ziyaretçi

İndirme Limitimiz 5 Adettir   
  3. Merhaba Ziyaretçi
    Forumda yayınlanmış olan konularda bulunan ek dosyaları indirmek için konuyu beğenme şartı vardır. Bu şartın amacı sizi yormak yada beğeni toplama değildir.Forum sahipleri azda olsa bizi anlayacaktır.
    Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız
    bu konuyu incelemelisiniz.

Sevgili Ziyaretçi ★ ★ ★ Sitemize Hoşgeldin. Daha iyi verim Almanız için>LUTFEN KAYIT OLUNUZ ★ ★ ★ Sitemizde Digitürk , Tivibu , Smart Hesapları vermek , Stream Link Vermek Ksinlikle YAsaktır. !!!

Merhaba Ziyaretçi;
Sitemize Hoşgeldiniz!
Harika Backuplarımız var.

openatv yeniden başlatma sorunu

'Öneri Soru Görüş Bildirimi' forumunda Temizel tarafından 22 Nis 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    openatv yeniden başlatma sorunu
    vu solo2 cihazımda Openatv 6.1 image kullanıyorum. Cihazı yeniden başlattığımda sinyal gelmesine rağmen görüntü gelmiyor. görsel arayüzü yeniden başlatma seçeneğini kullanınca görüntü geliyor. Bu sorun hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden cevap vereceklere teşekkür ediyorum.

Son düzenleme: 22 Nis 2018
  2. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    Cevap: openatv yeniden başlatma sorunu
    kimsenin böyle bir sorunu yok alaşılan

3. VuPlusSpport

Site Yetkilisi Modaratör Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    117
    temada yai görselinde sıkıntı var uyumsuz olabılırmı

4. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    sizin cihazında böyle bir sorun varmı, cihazı yeniden başlatınca görüntü geliyor mu ?

5. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    yardım edecek kimse yok mu?

6. rselturk

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    42
    Normal olarak görüntü gelmesi gerekir.Ama neden restart GUİ yapmıyorsunuz?..Ben cihazda bir sorun oluştuğunda yeniden başlat'a başvuruyorum.

7. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    cevabınız için teşekkürler. Grafiksel arayüzü yeniden başlat'ı kullanınca görüntü geliyor ancak Yeniden başlat seçeneğini kullanınca görüntü gelmiyor. Eğer sizde aynı yazılımı 'openatv 6.1' i kullanıyorsanız cihazınızda solo2 ise deneyin herhanği sorun yoksa o zaman sorun bende ve kullandığım ekipmanda diyeceğim.

8. rselturk

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    42
    Temizel dost merhaba.Sizin yaşadığınız sorunun bir benzerini ben UNO cihazımda PKT-6A imajede yaşadım:Her yeni bir eklentiyi telnetle yüklediğimde zorunlu olarak ardından restartGUI yapıyorum.Bende de ses var görüntü yok..Cihazı yeniden başlattığımda da taa flashta kurulu olan imajeye gidiyordu.Ozaman düzeliyor.Ama yeni eklentiler yüklemek istediğimde önüme çıkan yol uzadıkça uzuyordu..Bende yolun en kısasını seçtim;imajeyi sildim.:D

9. Temizel

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    7
    Sayın rselturk cevabınız için teşekkürler. Yaşadığınız sorunu imageyi silerek kurtulduğunuzu söylemişsiniz ancak ben bu yolu seçmek istemiyorum. halen openATV'yi kullanmaya devam ediyorum. amacım bu imageyi yapanları bu konuda uyarıp harekete geçirmektir.
    Bu sorunu yaşayanlar burada yazarsa sorunun kısa sürede çözüleceğine inanıyorum.

10. rselturk

Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    42
    Umarım bu yakınmalarımız ilgili Teamlere ulaşır..Ulaşırda gerekli düzenlemeleri yaparlar...:)

11. kalkan99

Site Yetkilisi Modaratör

Ödül Puanları:
    137
    kardeşim,
    illa openatv kullanacağım diyorsanız ve sıkıntınızda varsa
    bu yazılımın kendi sitesinde türkçe bölüm var.
    Oraya yazın.orada Türk arkadaşlarda var..yazılımsal olan şeyi ancak bu yolla düzeltebilirler.

Bu Sayfayı Paylaş