Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

OpenATV-6.3 Vu Güncel yazılımları

rselturk

Kayıtlı Üye
Teşekkürler VeliYıldırım dost...Yeri gelmişken yakın zamanda yaşadığım bir olayı nakledeyim:Dün openMultibootumda kurulu (tam bir yıl önce paylaşılmış) BlackHole-4.1.001-Zvonko67 backupu güncellemek istedim.Bir daha açılmadı.Bu arada flashtaki imaje de arızalanmış olmalı ki,çoklu boot flash belleğini çıkadığım halde o da boot etmedi. Sonra bu imajeyi tekrar kurdum.Ama güncellemekten vaz geçtim.Demem o ki,çok eski backupları güncellemeye kalkmak bazan beklenmeyen durumlar yaratabiliyor...Bütün bu deneyimler bana flash imajenin yedegini hazırda bulundurmam gerektiğini öğretti....
Bunları sizi aracı ederek openMultiboottta her zaman sorun yaşanacağına dikkat çekmek için yazdım.Biliyorum ki, bizim gibi çoklu boot sistemini kullanan,özenen pek çok dost var.Başlarına geldiğinde süpriz olmasın!...:)