Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Zero 4K Backup Images Open PLİ 7.2 Vu+ Zero4K backup by macmac

macmac

Vip Premium Üye
Open PLİ 7.2 Vu+ Zero4K backup by macmac

Çözünürlük 1080P Ayarlıdır. 4K Tvsi Olanlar 2160P Ayarlasınlar.

Mediaportal ayarlanmıştır.
Openvpn eklentilerden VpnChanger kırmızı tuş ile açıp kapatabilirsiniz
şifresi haftalık değişmek dedir.
etc/openvpn/text dosyasındaki şifre güncellenecek.

Xc plugin 6.7:güncellendi
TURKvod 10.60 ayarlıdır.

OSCam 11517 ayarlıdır. Serveri olanlar yükleyebilir.
etc/tuxbox/config/oscam server içine kendi bilgilerini girerek aktif hale getirebilirler.

usals motor ayarlıdır.

Ayrıca pulingslerde emeği geçen herkese çok teşekkürler.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

1pRgqN.jpg 7BjN5N.jpg 7BjN5Y.jpg gPQWE5.jpg gPQWEO.jpg lQAWmr.jpg LvjnmZ.jpg odJko9.jpg P7jrm5.jpg va3pr4.jpg VQjMmv.jpg Z5lEmV.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

collo1

Kayıtlı Üye
@macmac bu backup asadki anlatimla olurmu Zero 4k icin cihazi Yeni aldim kurulum da yardim edermisi
VU+ Duo Twin Linux HDTV Uzaktan Kumanda Klasik Yön Ayarları
Arkadaşlar E2 cihazlarda kumanda yön düğmeleri klasik şekilde ayarlamak için plugin vasıtası ile basitçe ayarlaya biliriz..​
Gereken Plugin Pauli keymap​
Ben Pli imageye göre anlatmaya çalışacağım sırası ile MENÜ>>EKLENTİLER>>OK>>EKLENTİ İNDİR YEŞİL DÜĞME,açılan eklenti sayfasından ( extensions) OK ile girelim karşımıza gelen pluginlerden ( pauli neutrino Keymap Plugin For enigma2 ) üzerine gelip OK EVET yaparak plugini kuralım ve EXIT ile çıkış yapalım.​
MENÜ>>EKLENTİLER>>OK Eklenti listesinden Pauli neutrino Keymap üzerine gelip OK basalım Change Keymap OK Karşımıza gelen Remote Control Setup dan Yeşil düğmeye basarak Enigma2 seçelim tekrar Remote Control Setup bölümüne girip resimde görüldüğü gibi yön düğmeleri ile ayarlarımızı yapıp mavi düğme ile Kullanıcı ayarlarını aktif edelim exıt ile çıkış yapalım...​
Örnek Ayarlar...​

Son düzenleme:

macmac

Vip Premium Üye
dost bu backup Zero4K lar için farklı bir cihaza kurulmaz. Kumanda ayarlama sistemini tam bilemiyorum. Diğer cihazların kumandasınımı bu cihaza ayarlamaya çalışıyorsun tam anlamadım.

collo1

Kayıtlı Üye
dost bu backup Zero4K lar için farklı bir cihaza kurulmaz. Kumanda ayarlama sistemini tam bilemiyorum. Diğer cihazların kumandasınımı bu cihaza ayarlamaya çalışıyorsun tam anlamadım.
Kumanda tuslarini klasik kumada lar gibi olmasi icin (ok basinca kanal liste acilsin + - tuslari ses acsin yukari acagi kanal degistirsin) bu sekil tam olmasa da ses kisma artirma yazdigim gibi olsa yeterli asadaki link de Keymap V7.1 var bende Zero 4k var keymap dosyasini editör programi ile hangi dasya icine atmam gerekiyor.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.