Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel NeoBoot-Multiboot ve Türevleri

macmac

Vip Premium Üye
Cihaz: Vu Uno4K SE
Flash Image: Open Pli 7,2
Flash disk : 16 GB 2.0 SanDisk
Kurulan Imageler:
Egami 9,02 Vu Uno4K SE
PKT Hyperio 7.1 Vu Uno4K SE
openhdf-6.5-mutant51 (sorunsuz kuruldu)
---------------------------------------------
Usb ye imaj yükleme 14 dk. yı buluyor tahminim USB 2,0 olmasından diye tahmin ediyorum. Ama Vu Duo4K da böyle bir sorun olmadı.
Denemelerime devam...

Son düzenleme:

B_celik

Kayıtlı Üye
Macmac usta openhdf 6.5 mutant 51 cihaza nasil kurdunuz ben kuramadım cihaz Ultimo4k
Bu arada flashta openpli 7.2 13 tane image yükledim şuanda sorun yok

Aslan-6

Kayıtlı Üye
Merhaba B_çelik,

istersen Mutant 51 yerine Gigablue Quad 4K için OpenHDF 6.5'i olduğu gibi İmagesUpload'a gönder. Kurarken de herşeyi "hayır" yap.

B_celik

Kayıtlı Üye
slm dostlar neoboot 9.01 kurdugum za man sda1 ve usb dosyaları olusuyor sda1 dosyası neden olusur yardımlarınızı bekliyorum

macmac

Vip Premium Üye
Dost Neoboot menüsüne geçince mavi tuşa bas Ex3 formatı seç ve Mount yeşile basınca media/hdd yi seç kaydet ve cihazı yeniden başlat.
Tekrar Neobota girince menüde Media/Hdd görmen lazım. Sonra Sarı tuşa bas üstte sda1, altta da Hdd yi seç sonra mavi tuş ile sda1 okeyle ve cihazı tekrar başlat. Neobootu aç ve yeşil tuş ile yüklemeyi seç 3 defa evet dedik den sonra yüklemeye geçecek bitince cihazı yeniden başlatacak ve imajları sıralamaya başlayabilirsin. Kolay gelsin ...

macmac

Vip Premium Üye
Aynı sıkıntılar sürüyor...
Net bağlantı her yazılımda sorun
Yeni yazılım kurma çok uzun sürüyor...
Veliyıldırım dost boşver open ten zeusu
Ana yazılım open pli olsun
Neoboot 9,01 i kur vermiştim yukarılarda
Ben de şu anda 20. imaj oldu 3 tanede farklı cihaz imajı kurdum hiç hata vermedi
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

rselturk

Kayıtlı Üye
Macmac dost merhaba..Gerek OpenTEN-Zeus yeni imajeyi gerekse pli üzerinde NeoBoot 9.01 versionu yine denedim.Ancak OpenTEN-Zeus denemesini NeoBoot 6.55 üzerinde yapmıştım.Gördüğüm kadarıyla Ağ sorunu büyük ölçüde halledilmişe benziyor. Ama üzerinde gelen NeoBoot 9.01 ile V.6.55 uyumsuzluk gösterdi.Flashtakini değil ama imaje ile gelen 9.01 imajeyi silip yerine 6.55 'i kurduysam da ayar yapmak mümkün olmadı... Sonunda silmek zorunda kaldım..
Evet listede 2 adet yabancı imaje var.Önerim disk kapasitesi dolmadan bir de OpenNFR imajeyi denemeniz.Ben başaramadım..Bu da beni karamsar etti.Fırsat bulursanız bir de Open HDF imajeyi deneyiniz. (Vupluslar için olanı değil) ..Eğer bunlarda da sorun yaşamazsanız version
9.01'in geleceği parlak demektir..Bir de yüklemelerde 3.0 flash diskleri tercih edin.Geçen süreyi kısaltıyor..Kolaylıklar dost!....

rselturk

Kayıtlı Üye
Veliyıldırım dost haklısın USB 2,0 yavaş yükleme oluyor ama bana göre daha uyumlu. Resul abi USB 3,0 daha hızlı diyor ama ben 1 tanesi 16 gb diğeride 32 gb 3,0 usb var hiçbirinden randıman alamadım.
32 GB 3.0 flash diskler çoklu bootta sıkıntılı oluyor.Ben de denedim ve memnun kalmamıştım. 16 GB-3.0 olanı tercih ediniz.
Osmio 4K yazılımını kurmuş olmanıza sevindim.Ben bu cihaz yazılımlarının 64 Bit olduğunu sanıyordum.Bir-iki denemede yaptım.Aynı işlemcili olmasına karşın yüklenmeyişini buna bağlamıştım.Demekki ben yanılmışım.Yarın bir kez daha deneyeceğim.Farklı bir işlem varsa bunu da açıkla lütfen...