Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

kodi nasıl yüklenir?

beniz

Kayıtlı Üye
merhaba,
vu+ uno 4k openatv 6.3 yüklü
kodi yüklemek nasıl oluyor
eklentilerden kodiyi bulup indirdim
tr yapınca görüntü gitti
çıkış yapıp bir daha girdim bu seferde olmadı hatta çıkışta yapamıyorum
sonra kodiyi sildim yeniden kurdum gene aynı ekran çıkıyor ve cihaz kilitleniyor ne yapmalı

bir sorum daha olacak
usb fat32 olsa da cihaz oynatmıyor oysa yazılım yükleyebimiştim usb ile hangi ayarı yapmam gerekiyor

Son düzenleme:

osmanke

Vip Premium Üye
Kodi "Leia" 18.7 Sürümü

Kodi'ye RERO yaklaşımını benimsediğimizi fark etmiş olabilirsiniz - erken tahliye, sık tahliye. Amacımız sorunları daha hızlı bir şekilde düzeltmek ve daha sonra bu düzeltmeleri eşit derecede hızlı bir şekilde vahşi hale getirmektir. Bu, bazı sorunların hata düzeltmelerinden kaçması anlamına gelebilir, ancak genel olarak, daha iyi bir yazılım, daha erken ve büyük bir sürümün bozulmasına yol açmadan anlamına gelmelidir.
Yani, başka bir fanfare olmadan: Kodi 18.x "Leia" döngüsünde başka bir sürüm. Genel kurallar geçerlidir: yeni özellikler veya işlevler için değil hata düzeltmeleri; çoğu görünmez olacak, ancak ele almayı başardığımız bir sorundan muzdaripseniz çok takdir edilecektir.
GitHub'da kapalı çekme isteklerinin tüm ayrıntılarını bulabilirsiniz , bu yüzden ayrıntıları istiyorsanız TL'yi, DR; DR ...

Ses
  • Kullanıcı tarafından ayarlanan ses seviyesini sıfırlamama sorunu düzeltildi (Android)
  • Çok kanallı ses parçası desteği ile ilgili düzeltmeler
Oynatma / Görüntü
  • Bluray altyazı dili tanıma düzeltmeleri
  • Veri yolu şifreli bluray disklerinin oynatılmasını düzeltin
  • Medya kaynağı kaldırılırsa eklentiler için geliştirilmiş kitaplık teslimi
  • MediaCodec için NDK yerine JNI kullanın (Android)
  • Maksimum genişlik ve yükseklik / dikey kaydırma üzerinde daha fazla çalışma (Android)
  • TS akışlarının gerçek zamanlı işlenmesi ile ilgili düzeltmeler
Arayüz / Look-ve-hisset
  • İçerik türü ayarlanmadığında izleme simgelerinin gösterilmemesi düzeltildi (Estouchy)
  • Kaplamalarda gezinmeyi düzeltin (Haliç)
  • Sık kullanılanlar iletişim kutusundaki kilitlenme düzeltildi
  • Kodi GUI'ye (iOS) güvenli alan ekleri uygulama
  • Dokunma eyleminden sonra odak çevresindeki düzeltmeler
  • Diyalog / tost işleme ile ilgili iyileştirmeler
  • Kilitli ortam kaynaklarına erişirken oluşan davranış düzeltildi
Müzik
  • "İsalbumartist" alanının kütüphane kullanımı ile ilgili düzeltmeler
  • GUI donmalarını önlemek için .ISO görüntülerinin genişletilmesiyle ilgili düzeltmeler
  • Kazıma sırasında albüm sanatçısının boş bırakılmadığından emin olun
Derleme Sistemi
  • Aynalardan indirme bağımlılıklarını düzeltme (Windows)
  • Kütüphane güncellemeleri - yumru fıstıkları (3.6.11.1) ve ısırgan otu (3.5.1)
PVR
  • Başlangıç sırasında yeni kanallar eklendiğinde EPG bozulmasını düzeltin

• Proxy kimlik bilgilerinin işlenmesiyle ilgili iyileştirmeler
  • Proxy boş alanları (proxy, kullanıcı adı, şifre) için düzeltme
Eklentiler -
  • Uyumsuz bir VFS eklentisi varsa kilitlenme düzeltildi
  • Sıkıştırılmış paket dizinleri için başlık görüntüsünü düzeltme
  • Eklenti ayarları klasör adlandırma çevresindeki düzeltmeler
Altyazı
  • HTML kaçış karakterlerinin kod çözülmesine yönelik düzeltmeler
  • SMI (SAMI) altyazıları ve alıntılanan başlangıç etiketleri etrafında düzeltme
Profiller
  • Profil değiştirme ile ilgili sorunlar için düzeltmeler
  • Kilit tercihlerinin kaydedilmesine yönelik düzeltmeler (ana kilit, kilit video pencereleri, vb.)
Diğer / Genel
  • Dil kodlarına "İsviçre Almancası" ve "Portekizce (Brezilya)" ekleyin
  • Tinyxml'de iddiaya karşı koruma sağlamak için düzeltme
  • Bir RAR dosyasında NFO dosyalarını bulmaya çalışırken yığın taşmasını düzeltin
  • URIUtils :: resolPath içinde aralık denetimi uygulayın
  • Bazı kazıyıcılar tarafından kullanılan ZIP dosyalarında genişletilmiş yerel başlıklar için destek uygulayın

Bir hata bulan, bildiren, izole etmesine yardımcı olan ve bazı durumlarda bir düzeltme sağlayan herkese teşekkürler.
Kodi 18.7 değişikliklerinin tamamı GitHub kilometre taşımızda bulunabilir . V18'in kendisinde veya önceki sürümlerde gerçekten nelerin değiştiğini okumak istiyorsanız, ilgili makaleleri ilgili blog yayınlarında bulabilirsiniz .
Farklı platformlarda (özellikle Google Play ve Microsoft Store) uygulama dağıtımı, kontrolümüz dışındaki koşullara bağlı olarak değişir. Bu nedenle, her yerde görünmesi birkaç gün sürebilir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.
Güncelleme : mevcut küresel durum ve birçok kuruluşta ortaya çıkan ayarlanmış çalışma programları nedeniyle, lütfen kabul / yayınlamadan önce normalden daha uzun inceleme süreleri yaşadığımızı unutmayın. Bu, küratörlü uygulama mağazalarında tam kullanılabilirliği yedi gün veya daha fazla geciktirecektir.
Prof Yaffle
Kategori
Sürüm Duyuruları
tarih
21 Mayıs 2020
Paylaş
313
Kodi Gear
Pi KılıfıRaspberry Pi'nizi bu özel Kodi kutusunda barındırın
Kodi GiyimBazı harika Kodi kıyafetleriyle Kodi'yi destekleyin

Kodi
Kodi (eski adıyla XBMC), kar amacı gütmeyen bir teknoloji konsorsiyumu olan XBMC / Kodi Vakfı tarafından geliştirilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcı uygulamasıdır. Kodi, televizyonlar ve uzaktan kumandalarla kullanım için 10 metrelik bir kullanıcı arabirimi içeren birden fazla işletim sistemi ve donanım platformu için kullanılabilir. Kullanıcıların yerel ve ağ depolama ortamlarından ve internetten çoğu video, müzik, podcast ve diğer dijital medya dosyalarını oynatmasına ve görüntülemesine olanak tanır.

osmanke

Vip Premium Üye
Silahını seç
Kodi'nin birçok lezzeti var, geliştiricilerimiz çok çeşitli cihazları ve işletim sistemini desteklemesi için çok çalıştı. Gelecekteki son sürümler için nihai ve geliştirme yapıları sunuyoruz. Başlamak için, yüklemek istediğiniz platformu seçmeniz yeterlidir.

• pencereler

• Linux

• Mac os işletim sistemi

• Android

• Raspberry Pi

• iOS

• Diğer
Bu paketleri indirerek veya kaynak kodundan derleyerek genel ticari marka politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Eski Sürümler
17.x sürümünden önceki sürümlerle ilgili hata raporlarını desteklemediğimizi veya kabul etmediğimizi lütfen unutmayın. Eski yapıların kullanılmasını önermesek de, bunları indirmeniz gerekirse bu yapılara buradan erişebilirsiniz .

Kaynak kodu
Kararlı salım kaynakları burada bulunabilir . Mevcut geliştirme git depomuzda yapılmaktadır. Kaynak çevrimiçi olarak github'da görüntülenebilir veya klonlanabilir:
$ git clone git: //github.com/xbmc/xbmc.git

Yardımına ihtiyacımız var
Bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi çok farklı şekillerde yardımcı olabilirsiniz, Kodi tamamen gönüllüler tarafından korunur ve projeye herhangi bir katkıya ihtiyacımız var ve değer veriyoruz. Kod yazabiliyorsanız, her zaman yeni ekip üyelerinin gelişime yardımcı olmalarını bekliyoruz . Sözlerinle iyiyse o zaman içinde diğerlerine yardımcı olabilir forum , QA veya çeviriler . Zamanınız zayıfsa ancak yine de geri vermek istiyorsanız, harika Kodi ürünleri bağışlayabilir veya satın alabilirsiniz . Yardımcı olabileceğiniz diğer tüm yöntemler için katkıda bulunma sayfamızı ziyaret edin .

YARDIM ETMENİN DİĞER YOLLARI

beniz

Kayıtlı Üye
anlattığınız şekilde kodiyi bilgisayarda yükleyip çalıştırdım fakat uno4k se de kodiyi indirip açmaya çalıştığımda kodi yazısı dışında siyah bir ekran var. acaba kodiyi indirirken hata mı yapıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: