Neler yeni

Güncel İptv Satin Almak İsteyenler

albi1

Kayıtlı Üye
üstadım, mümkünse iptv den ve ayrıca cccam den vuduo2 cihazımda test etmek istiyorum.

Son düzenleme:

albi1

Kayıtlı Üye
üstadım, mümkünse iptv den ve ayrıca cccam den vuduo2 cihazımda test etmek istiyorum.
Test alamadım maalesef. Gelmedi. Gelmiyor.
Daha önce de pm ile ayrıca istemiştim. Bekledim test gelmedi.
Sonradan mesaj olara burayada yazdım.
Gelecekse de cumartesiye kadar il dışında olacağım için cumartesi günü öncesinde gelmesin.
Gelmeyecekse de artık canınız sağolsun.

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Test alamadım maalesef. Gelmedi. Gelmiyor.
Daha önce de pm ile ayrıca istemiştim. Bekledim test gelmedi.
Sonradan mesaj olara burayada yazdım.
Gelecekse de cumartesiye kadar il dışında olacağım için cumartesi günü öncesinde gelmesin.
Gelmeyecekse de artık canınız sağolsun.
okadar yogunluk varkı yetısmekte zorlanıyorum kusura bakmayınız derbıde testler kapalı olur kımseye veremm ama derbı dısında nezman ıstersen verebılırım

albi1

Kayıtlı Üye
okadar yogunluk varkı yetısmekte zorlanıyorum kusura bakmayınız derbıde testler kapalı olur kımseye veremm ama derbı dısında nezman ıstersen verebılırım
Merhaba,
1.seçenek: 19.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.
2.seçenek: 20.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.
3.seçenek: 21.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.

hangisi size uyarsa test atınız.
cihazım vu duo2

Ayrıca iptv ve cccam fiyat ve kanal bilgisi rica ediyorum.
Teşekkürler.

albi1

Kayıtlı Üye
Merhaba,
1.seçenek: 19.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.
2.seçenek: 20.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.
3.seçenek: 21.03.2018 saat 19:00 dan başlamak kaydıyla iptv ve cccam test yollamanızı rica ediyorum.

hangisi size uyarsa test atınız.
cihazım vu duo2

Ayrıca iptv ve cccam fiyat ve kanal bilgisi rica ediyorum.
Teşekkürler.
Bu konuda bir gelişme olacak mı ?