Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

Güncel İptv Satin Almak İsteyenler

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
AVRUPA İÇİN İPTV ÜYELİK FİYAT LİSTESİ
2500 KANALLI ULTRA SÜPER VİP İPTV
XTREAM | ANDROID | IOS | ENIGMA2 BOX | VLC | KODI | XBMC | MAG BOX | SMART TV | ANDROID BOX

12ayiptveuro.png 6ayiptveuro.png
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

İPTV VE CCCAM SATIN ALIP VERDİĞİMİZ SATIRLARI PAYLAŞANLARIN,PANELLERİNE EKLİYENLERİN TESPİTİ HALİNDE ÜCRET GERİ İADE YAPILMAYACAĞI GİBİ ÜYELİĞİ İPTAL EDİLİP FORUMDAN TAMAMEN UZAKLAŞTIRILACAKTIR

----------------------------------------------------------
İLETŞİM İÇİN TIKLA

Yada aşağıdaki mail hesabımıza iletişime geçebilirsiniz

MAİL: vuplusdestek@hotmail.com

iptv ve cccam bölüm sorumlusu ve yetkilisi : VuPlusSpport

BENİM DIŞINDA İPTV VE CCCAM SATIŞI YAPMAK YASAK OLUP SATIŞ YAPANLARIN TESPİTİ HALİNDE FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKTIR

akyar_67

Kayıtlı Üye
Vu+ duo2 receıver kaullanmaktayım Bir yıllık CCcam kiralamak için yazmışdım bir yıllık ücreti ne kadar ve nereye yatıracağım.Ben Yapı Kredi Bankası emeklisi olmam hasebiyle Yapı kredi hesabınız varmıdır.Ayrıca 7*d varmıdır
Saygılar

akyar_67

Kayıtlı Üye
Anlaşılan yukarıda yazdığım metine cevap verecek olan muhatap bulunamadığından ben bu kiralama işinden vazgeçmiş durumdayım. konuyu kapatabilirsiniz.
Saygılar

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Fiyatlarımız Bu şekildir kurmanızda yardımcı olabilirim
Cccam

1 aylık 25 Tl
3 aylı k 50 tl
6 aylık 100 tl
12 aylık 175 tl

iptv ler

6 aylık 150 tl
12 aylık 250 tl

Hodiday

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Kanal listesi ve performansi gormek icin test etme sansimiz var mi?
Ayrica android iphone vs platformlari uzerinden de izleyebiliyor muyuz? Tesekurler

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
ewet trest imkanınız var testi siz istedıgnızde yolluyoruz internet olan heryerde ızleme ımknaınız var sorun yok tesati nezamn hanghı saate ıstıyorsnız belırtın yollayalım

Hodiday

Kayıtlı Üye
@VuPlusSpport donusunuz icin tesekkurler. Bu aksam icin test hesabini ozel mesaj olarak gonderirseniz sevinirim. Bir de nasil kullanildigiyla ilgili kisa bi bilgilendirme gonderir misiniz? Uydu alicisi uzerinden degil de android tabanli tvbox uzerinden GSE smart iptv yazilimi kullaniyorum. Eger sadece playlist eklemek gerekiyorsa ok kolayca halledebilirim.

rasimoglu

Kayıtlı Üye
CCCAM almak istiyorum
en kısa süreli olanı ne kadar
Yapı Kredi'den ödeme şansım varmı.
AVRUPA İÇİN İPTV ÜYELİK FİYAT LİSTESİ
2500 KANALLI ULTRA SÜPER VİP İPTV
XTREAM | ANDROID | IOS | ENIGMA2 BOX | VLC | KODI | XBMC | MAG BOX | SMART TV | ANDROID BOX

Ekli dosyayı görüntüle 1252 Ekli dosyayı görüntüle 1253
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

İPTV VE CCCAM SATIN ALIP VERDİĞİMİZ SATIRLARI PAYLAŞANLARIN,PANELLERİNE EKLİYENLERİN TESPİTİ HALİNDE ÜCRET GERİ İADE YAPILMAYACAĞI GİBİ ÜYELİĞİ İPTAL EDİLİP FORUMDAN TAMAMEN UZAKLAŞTIRILACAKTIR
----------------------------------------------------------
İLETŞİM İÇİN TIKLA

Yada aşağıdaki mail hesabımıza iletişime geçebilirsiniz

MAİL: vuplusdestek@hotmail.com

iptv ve cccam bölüm sorumlusu ve yetkilisi : VuPlusSpport

BENİM DIŞINDA İPTV VE CCCAM SATIŞI YAPMAK YASAK OLUP SATIŞ YAPANLARIN TESPİTİ HALİNDE FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKTIR
[/QUOTE]

emirdaglim

Kayıtlı Üye
IpTv test alabilirmiyim? hangi kanallar var gorebilmek icin vede tabiki kalite acisindan. Birde CCcam da hangi kanallariniz var? Hollanda kanallari varmi?