Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

IObit Malware Fighter Pro 6.4.0.4919

tumucin

Vip Premium Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1
IObit Malware Fighter Pro 6.4.0.4919


Unbenannt.PNG


IObit Malware Fighter Pro Full İndir, Türkçe Geniş Dil seçenekleri bulunan, Bilgisayarınıza sızmış virüsleri algılayarak ve çeşitli casus yazılım, adware, trojan, keylogger, bot, solucan ve korsanlardan PC’nizi koruyan en gelişmiş kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım temizleme Aracıdır. ‘‘Çift Çekirdekli ” Motor ve Sezgisel kötü amaçlı yazılım tespiti ile IObit Malware Fighter, sisteminizde ki en karışık ve en derin casus yazılımları çok hızlı bir şekilde algılayarak pc’nizi hem temizler hemde çeşitli virüslere karşı koruyarak sisteminizi güvenli hale getirmesini sağlamış olur.
 

Ekli dosyalar

tumucin

Vip Premium Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#4
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


IObit Malware Fighter, derinlere gizlenmiş malware & spyware'leri tespit eden ve kaldıran bir programdır. IObit Malware Fighter potansiyel spyware, adware, trojans, keyloggers, bots, solucanların tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur. En karmaşık zararlı yazılımlara karşı hızlı ve etkili bir çözüm sunan program ayrıca Türkçe arayüze sahiptir.

İyi gizlenmiş tehditleri bulur
Geliştirilmiş gerçek zamanlı koruma
Tek tık ile kolay kullanım
Diğer antivirüs yazılımlarıyla uyumluluk
Arkaplanda otomatik çalışma
Otomatik ve sık güncelleme


 

Ekli dosyalar