Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel FlashFXP 5.4.0 Build 3960 FINAL

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#1


Programin Özellikleri;

Güzel ve kullanışlı bir FTP programı. Explorer tarzı bir arayüze ve gelişmiş özelliklere sahip. Kullandığınız diğer FTP programlarındaki (CuteFTP, LeapFTP vs.) kayıtlı siteleri kolayca programın içine import edebilirsiniz.

Bir diğer önemli özelliği ise serverdan servera transfere (FXP) imkan vermesi. Sürükle bırak, CHMOD desteği, SSL/TLS transfer özelliği, firewall ve proxy desteği, uygulamalara şifreleme, hız limiti, istatistik tutma, programlanabilme özelliği ve otomatik yeniden bağlanma diğer artı yönleridir.

FlashFXP 5.4.0 Build 3960 FINAL (Portable) (FULL)

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Cesme_41

Kayıtlı Üye
Offline
#8
Merhabalar ; Tesekkür ederim yüklenen dosya icin, ama yüklenen dosya ; FlashFXP 5.4.0 Build 3960 FINAL (Multilanguage) (FULL) degilki,

lütfen mümkünse aynisini yüklermisiniz, tesekkürler
 

Cesme_41

Kayıtlı Üye
Offline
#10
Olmuyor kardes ; benden yine Schlüssel istiyor, servere baglanamadim diyor. Bilginize sunuyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cesme_41

Kayıtlı Üye
Offline
#13
Link yenilenmiştir.
Açıklamalara göre kurun Sorunsuz çalışacaktır.
Merhaba Kardes, Dosyayi tekrar indirdim, actim, icinden sadece (Datei) Dosya yazan bir sey cikti , onu da EDitör veya World ile acmak istedim.
Olmadi , herhangi bir islem yapamadim. acaba Verdiginiz Rar Dosyasi eksik mi ? Yani exe, veya Instalasyon yapmak icin herhangi bir dosya yok. Sen kendin de indirip bakabilirsin. RAR dosyasindan, Programi Laptopa kurmak icin, kurulum dosyasi cikmiyor. Bilgilerine sunarim.

Selamlar , Saygilar
 
Son düzenleme:

Cesme_41

Kayıtlı Üye
Offline
#15
Kardesim beceremedim , kusura bakma, benden key istiyor, mümkünse resimli izah edebilirmisin? birde 3 gün kullanmissin, geriye 27
gün kaldi diyor. Sayet fotografli anlatabilirsen , cok makbule gecer.
Tesekkürler , selamlar , saygilar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: