Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni ESET Nod32&Smart Security Tüm Sürümler Buradan Verilecek !..

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#1
~` ESET NOD32 Antivirus 10.0.390.0 FINAL `~
..YENILENMIS ARAYÜZÜYLE + ESET 10 SÜRÜMÜ SIZLERLE!..

Programın Özellikleri;

Sanal alemi içiniz rahat bir şekilde keşfedin

Internet heyecan verici bir yer. Sizin herhangi endişe duymadan, özgür bir şekilde internet deneyimleri yaşamanız için çalışıyoruz. ESET NOD32 Antivirus size sosyal ağlarda, internet gezintilerinde ya da oyunlarda rekortmen ve hızlı anti-malware ile antispyware koruması sağlar.Öne Çıkan Özellikleri

Antivirus ve Anti-Phishing --YENILENDI

Online alışverişler ya da son dakika haberleri? Antivirus koruması ile Internette güvenle gezinin. Sahte sitelerden Kimlik Avı Koruması ile kaçının.

Kimlik hırsızlığı ve bu amaçla gerçekleşen sahte e-postalar, internet siteleri gibi bu amaca hizmet eden kötü amaçlı unsurlara karşı sizi koruyacak özellikler içerir. Şifre hırsızlığı amacıyla gerçekleşen ve göründüğü gibi olmayan posta içeriklerininden sizi korur.

Sosyal Medya Tarayıcı --YENILENDI

Sosyal medyayı kullanırken korumada kalın. Bilgilerinizin kimlere görüneceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Kullanım Kolaylığı --YENILENDI

Basit arayüz sayesinde karmaşa yaşamadan kurun. oyun modunu kullanarak açılır pencereleri engelleyin ve güncellemeleri erteleyin.Exploit Engelleyici --GELİŞTİRİLMİŞ!!

Exploit Engelleyici internet tarayıcıları, PDF okuyucuları, e-mail kullanıcıları ya da MS Office bileşenleri gibi sık sık kullanıcı sisteminden faydalanan uygulamaları güçlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Zararlı dosyaların algılanmasında kullanılan teknoloji ile karşılaştırıldığında tamamen farklı yapıda olan teknolojisi ile farklı bir koruma katmanı ekler.

Bunun yerine, tipik olan şüpheli faaliyetler için süreçleri ve davranışları görüntüler. Tetiklendiği zaman, şüpheli davranışlar analiz edilir ve tehdit makine üzerinde hemen engellenebilir. İstismar Önleyici ataklara karşı kullanıcıları korumak için ve önceden istismar olarak bilinmeyen bazı şüpheli aktiviteler bulut sistemimizde işlem görürler. Buna sıfır-gün atakları denir.

Gelişmiş Bellek Tarayıcı --VAZGEÇİLMEZ!!

Gelişmiş Hafıza Tarayıcısı, İstismar Önleyici ile iyi bir çift olarak çalışır. Ayrıca, modern kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlendirilmiş koruma için tasarlanmıştır. Yazılım yazarları yakalanmamak için kapsamlı dosya gizleme ya da şifreleneme kullanırlar. Bu, veri açma ile sıradan anti virüs tekniklerinden olan benzetme ya da sezgisel algılamayı atlatmak için sorun teşkil edebilir. Bu sorunu çözmek için, Gelişmiş Bellek Tarayıcı kötü niyetli bir sürecin davranışını izler ve bellekte tarar. Bu güzel kamufle edilmiş kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını önlemeyi sağlar.

Hafif, Hızlı Yapı --ESET AVANTAJI!!

Son derece küçük güncellemeler ve ESET'in bulut tabanlı tarama teknolojisi taramaları daha hızlı hale getirir.

ESET LiveGrid® --YENILENDI

ESET LiveGrid®, ThreatSense.NET® üzerine inşa edilmiş gelişmiş erken uyarı sistemidir. ESET LiveGrid® ESET kullanıcılarının dünya çapında düzenlenen verileri kullanır ve ESET Virüs laboratuarına gönderir. ESET Virus Laboratuar uzmanları doğru bir anlık görüntü oluşturmak için bu bilgileri kullanır ve ESET’ i son tehditlere karşı hazırlamak için küresel tehditler kapsamında virüs veri tabanı ile ilgili güncellemeleri çıkarır.

Ayrıca, anti-malware çözümlerinin verimliliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için itibarlı bir sistem uygular. Kullanıcının sisteminde yürütülebilir bir dosya ve ya arşiv incelenirken, iliştiriler ilk önce beyaz ve siyah liste elemanlarıyla karşılaştırılır.

Eğer dosya beyaz liste içerisinde bulunursa, incelenen bu dosya temiz olarak düşünülür ve gelecek taramalardan çıkartılır. Eğer siyah listede bulunursa, tehdidin doğasına bağlı olarak uygun aksiyonlarda bulunulur. Eğer her hangi bir eşleştirme bulunamazsa, dosya iyice taranır. Bu tarama sonuçlarına dayanarak dosya listeyi uzatmak için bir aday olur. Bu yaklaşımın tarama performansı üzerinde önemli pozitif etkisi vardır.

Bu itibar istemi kötü amaçlı yazılım imzası kullanıcının bilgisayarına bile gönderilmeden önce etkili yazılım algılamasına izin verir.Kötü Amaçlı Yazılım Örnekleri İşleme

ESET’ in Güvenlik Araştırma Laboratuarı günlük olarak birçok kaynaktan virüslü örnek alır. Kullanıcıların, müşterilerin ya da distribütörlerin samples@eset.com adresine gönderdikleri örnekler yeni kötü amaçlı yazılım için önemli kaynaklardır.

Örneğin, diğer kaynaklar örnek alışveriş ve aktif arı kovanları içeriyor. Otomatik algoritmalar tarafından önceden işlendikten sonra, alınan örnekler algılama mühendisleri ve yazılım analistleri tarafından incelenir. Onların işi sunulan dosyaların ya da URLlerin zararlı olup olmadığına karar vermektir. Eğer zararlı olduklarına karar verilirse bu dosya ya da URLler için uygun algılama algoritması yaratmaktır.

Bir çok algılama imzası vardır ve kötü amaçlı yazılımın karakterine bağlı olarak en etkili yolun seçilmesi gereklidir. Yeni yaratılan imzalar hep birlikte paketlenir ve Virüs Veri Tabanı Güncellemesi formunda kullanıcılara duyurulur. Bu güncellemeler günde bir kaç kez yapılmaktadır.

İmza türleri

ESET’in ThreatSense®tarama motoru zararlı objeleri(dosya, süreç, URL v.b.) algılamak için bir çok algılama imza çeşidini kullanır. Bu imza çeşitleri belirli hash aralıklarındadır. Bu yüzden DNA temelli kötü amaçlı davranış ve yazılım özellikleriyle oldukça karmaşık tanımları olan jenerik imzalar olarak söylenirler. Bu genel özellikleri olan imzalar taranan örnekleri değerlendirmek için sezgisel ve benzetme özelliklerine güvenirler.

Genel imzaların altında ESET’ in proaktif algılama gücü yatmaktadır. Bu demektir ki algılama etkili olduğu kadar verimlidir. Bir tek iyi hazırlanmış genel imza binlerce ilgili kötü amaçlı yazılım çeşidini algılayabilir. Böylelikle anti virüs yazılımımız sadece bizim bildiğimiz ya da gördüğümüz kötü amaçlı yazılımları değil aynı zamanda yeni daha önce bilinmeyen çeşitlerini de algılar.Temizlik

Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığında, etkilenmiş sistemi temizlemek için algılanan dosyaları silmede yeterli olacaktır. Ama bazı durumlarda – kötü amaçlı yazılım işletim sistemini modifiye etmiş ya da kullanıcının kendi dosyalarına parazit bulaşmışsa durum biraz daha karmaşıklaşır. Normal dosya silinmesi veri kaybına neden olabilir hatta bilgisayar yenden çalıştırılamaz hale gelebilir.

Bu yüzden, farklı bir yaklaşım – etkilenmiş dosyaların temizlenmesi ya da dezenfekte edilmesi – ele alınmalıdır. Birçok durumda, temizleme direk olarak yüklenen anti virüs yazılımı tarafından yapılır. İstisna olarak bununla birlikte dezenfekte adımları çok karışık ya da tehlikeli olabilir. Bu amaçla bağımsız temizleyicilerin kullanılması tercih edilebilir. Bu yazılımlar ayrıca müşteriler için ücretsizdir.

Gelişmiş Sezgizel Algılama --GELİŞTİRİLMİŞ!!

Gelişmiş Sezgisel Algılama, proaktif algılama için kullanılan teknolojilerden biridir. Benzetme yoluyla işlevselliğine dayalı olarak bilinmeyen kötü amaçlı yazılımların tespit edilmesini sağlar. İkili çeviriye bağlı olarak kod benzetmenin yeni yolunu son sürümünde tanıtır.

Yeni ikili çevirmeni yazılım yazarları tarafından kullanılan anti- benzetme hilelerini atlatmak için yardımcı olur. Bu gelişmelerin yanı sıra, Zaynı zamanda DNA tabanlı tarama önemli bir şekilde genişletilmiştir. Bu kötü amaçlı yazılımların adreslenmesine ve genel tespitlerin daha iyi oluşturulmasını sağlar.

- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM AYARLARI) -
BILGI: ESET 10' UN KURULUMU SIRASINDA
"ISTENMEYEN TURDEN OLABILECEK UYGULAMALARIN ALGILANMASINI ETKINLESTIR"
SECENEGINI SECIP KURULUMU TAMAMLAYIN!!;

.,, ESET NOD32 Antivirus 10.0.390.0 FINAL (TR) -32 BIT ,,.


Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


********************

.,, ESET NOD32 Antivirus 10.0.390.0 FINAL (TR) -64 BIT ,,.


Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM SONRASI AYARLARI) -
A - BILGI: "ISLETIM SISTEMI GUNCEL DEGIL" UYARISINI KAPATMAK ICIN;

01 - ESET programinizin simgesini yeşil yapan, isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen,
belli bir süre sonra cikan, "Isletim Sistemi Güncel Degil" uyarisini kapatmak icin;

02 - Sag alt köseye gelen (saatin yanina gelen) "ESET" simgesini tiklayin
ESET menüsündeyken, klavyenizden "F5" tusuna basip, soldan "Araclar" yanindaki isarete basin.

"Microsoft Windows Güncellemesi" bölümünü tiklayin. "Kritik Güncellemeler" i tiklayip,
"Güncelleme Yok" secip, "Tamam" butonuna basin.
SGN.

 

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#2
- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM AYARLARI) -
BILGI: ESET 10' UN KURULUMU SIRASINDA
"ISTENMEYEN TURDEN OLABILECEK UYGULAMALARIN ALGILANMASINI ETKINLESTIR"
SECENEGINI SECIP KURULUMU TAMAMLAYIN!!;


.,, ESET NOD32 Antivirus 10.1.204.5 FINAL (TR) -32 BIT ,,.

Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


------

.,, ESET NOD32 Antivirus 10.1.204.5 FINAL (TR) -64 BIT ,,.

Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM SONRASI AYARLARI) -
A - BILGI: "ISLETIM SISTEMI GUNCEL DEGIL" UYARISINI KAPATMAK ICIN;

01 - ESET programinizin simgesini yeşil yapan, isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen,
belli bir süre sonra cikan, "Isletim Sistemi Güncel Degil" uyarisini kapatmak icin;

02 - Sag alt köseye gelen (saatin yanina gelen) "ESET" simgesini tiklayin
ESET menüsündeyken, klavyenizden "F5" tusuna basip, soldan "Araclar" yanindaki isarete basin.

"Microsoft Windows Güncellemesi" bölümünü tiklayin. "Kritik Güncellemeler" i tiklayip,
"Güncelleme Yok" secip, "Tamam" butonuna basin.
SGN.​
 

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#3
- ESET INTERNET SECURITY - (KURULUM AYARLARI) -
BILGI: ESET 10' UN KURULUMU SIRASINDA
"ISTENMEYEN TURDEN OLABILECEK UYGULAMALARIN ALGILANMASINI ETKINLESTIR"
SECENEGINI SECIP KURULUMU TAMAMLAYIN!!;

.,, ESET Internet Security 10.1.204.5 FINAL (TR) -32 BIT ,,.


Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


------

.,, ESET Internet Security 10.1.204.5 FINAL (TR) -64 BIT ,,.

Turbobit.net Linki


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


NitroFlare.com Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


- ESET INTERNET SECURITY - (KURULUM SONRASI AYARLARI) -
A - BILGI: "ISLETIM SISTEMI GUNCEL DEGIL" UYARISINI KAPATMAK ICIN;

01 - ESET programinizin simgesini yeşil yapan, isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen,
belli bir süre sonra cikan, "Isletim Sistemi Güncel Degil" uyarisini kapatmak icin;

02 - Sag alt köseye gelen (saatin yanina gelen) "ESET" simgesini tiklayin
ESET menüsündeyken, klavyenizden "F5" tusuna basip, soldan "Araclar" yanindaki isarete basin.

"Microsoft Windows Güncellemesi" bölümünü tiklayin. "Kritik Güncellemeler" i tiklayip,
"Güncelleme Yok" secip, "Tamam" butonuna basin.
SGN.​
 

Mest

Kayıtlı Üye
Offline
#6
- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM AYARLARI) -
BILGI: ESET 10' UN KURULUMU SIRASINDA
"ISTENMEYEN TURDEN OLABILECEK UYGULAMALARIN ALGILANMASINI ETKINLESTIR"
SECENEGINI SECIP KURULUMU TAMAMLAYIN!!;


.,, ESET NOD32 Antivirus 10.1.219.1 FINAL (TR) -32 BIT ,,.

Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


------

.,, ESET NOD32 Antivirus 10.1.219.1 FINAL (TR) -64 BIT ,,.

Turbobit.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


Hitfile.net Linki

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.- ESET NOD32 ANTIVIRUS - (KURULUM SONRASI AYARLARI) -
A - BILGI: "ISLETIM SISTEMI GUNCEL DEGIL" UYARISINI KAPATMAK ICIN;

01 - ESET programinizin simgesini yeşil yapan, isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen,
belli bir süre sonra cikan, "Isletim Sistemi Güncel Degil" uyarisini kapatmak icin;

02 - Sag alt köseye gelen (saatin yanina gelen) "ESET" simgesini tiklayin
ESET menüsündeyken, klavyenizden "F5" tusuna basip, soldan "Araclar" yanindaki isarete basin.

"Microsoft Windows Güncellemesi" bölümünü tiklayin. "Kritik Güncellemeler" i tiklayip,
"Güncelleme Yok" secip, "Tamam" butonuna basin.
sgn.​