Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Kodi Addons En İyi Kodi Addons Eklentileri

osmanke

Vip Premium Üye
Offline
#1
En İyi Kodi Addons
Ekim 2020
MÜRETTEBAT

Hiçbir Tamponlama için CREW Torrent Streaming

Mürettebat Bilgileri Yükle
Torrent Video Streaming & Gerçek-Debrid Özel Kodi Addon
Bu Kodi eklenti söktürme bittorrent protokolünün kullanımı nedeniyle hiçbir tamponlama çok az ile akışları. CREW, filmlere ve TV programlarına genel olarak paylaşılan torrent bağlantılarını bulur, ardından bunları sorunsuz akış için mevcut tüm tohumlardan ve akranlarından aktarır.
Mürettebatı Real-Debrid hesabınıza bağlamak, aynı zamanda genel kullanıma sunulmayan çok sayıda özel, hızlı ve yüksek kaliteli video kaynağı da ekler. Bu addon bile Real-Debrid sizin için ağdan bir torrent indirmek olacaktır. Bu, doğrudan premium barındırıcılar koleksiyonundan süper hızlı bir akış sağlar.
Exodus Güncelleme & Redux

Exodus

Exodus Redux & Güncellenmiş Kurulum Detayları
Ücretsiz Film & TV Streaming Kodi Eklentisi
Exodus'un burada tanıtılmasına gerek yoktur. Tartışmasız tüm zamanların en popüler Kodi eklentisi, geliştirme ve bakım 2017 yılında orijinal geliştiricisi (Lambda) tarafından durduruldu. Birçok alternatif ortaya çıktı, ama orijinal iyileştirme girişimleri çoğu bu büyük Kodi eklentisi kitle itiraz ı azaltacak gibi görünüyor.
Orijinal Exodus Kodi eklentisi için güncelleme sadece film ve TV şovları akışı için büyük içerik bağlantıları ton sağlayan yeni bir kazıma yeteneği ile güncel getirdi. Kodi Exodus Redux son derece popüler içerik kanalları eklenti Akın, kendisi orijinal bir üst klon bir rebranding olduğunu.
Exodus Redux ve Güncellemeler Exodus makalede Lamba orijinal orijinal güncellenmiş KodiBae sürümü hem daha eksiksiz bir yazma göz atın.
Gridiron Efsaneleri

Gridiron Legends Canlı Oyunlar ve Kodi Amerikan Futbolu Replays için

Gridiron Legends Kurulum Ayrıntıları
American Football & Sports Entertainment Kodi Addon
While Gridiron Legends is primarily an American football streaming addon for Kodi, it also finds a huge number of working sports movie streams. This sports addon from the Nole Dynasty repo also presents NBA, MBA, NHL, Premier League, and many other sports leagues other than the American football offerings (NFL, NCAA, XFL, etc).
If you love sports entertainment, especially American football games, check out Gridiron Legends from developer NoleNation. This is one of the best new Kodi addons to come along in years for sports fans.
Uranus

Uranüs

Uranüs Yükleme Ayrıntıları
Cy4root repo zip dosyasının Github repo kaynak konumu içinde bulunduğunu unutmayın.
Uranüs, MrBlamo deposunda bulunan griffin repo salınımıydı ta ki bu depolar kaldırılana kadar.
Elysium Alternatif Kodi Addon Çatal
Uranüs bir all-in-one addon şimdi Cy4Root repo ev sahipliği yaptı.
Bu güzel Kodi eklentisi sırayla fantastik Zen addon kopyalanan Kodi için geç Elysium doğrudan çatal olarak hayata başladı. Cy4Root repo'da bulunan en son Uranüs addon versiyonu, Exodus serisinin Poseidon çatalından kopyalanan Neptün Rising'in bir çatalıdır. Basitçe söylemek gerekirse, Uranüs addon seveceksiniz.
Özel Not: Bu son Uranüs güncelleştirmesi daha az akış arabelleğe alma için P2P torrent ağ bağlantıları entegre.
Tüm yeni kaynaklar ve güncellenmiş bir his Uranüs'e en iyi Kodi eklentileri listesinde yer vermelidir.
Döngü

Döngü

Loop Sports Addon Yükleme Ayrıntıları
BOB Türetilmiş ve Jen Powered Kodi Spor Eklentisi
Döngü Kodi spor streaming addon çalışan canlı yayın spor kanalları ton bulur, ama hepsi bu değil. Bu büyük çalışma spor addon da film ve TV dizisi spor eylem ile ilgili bulur.
Eğer spor seviyorsanız, özellikle İngiltere, ABD ve Kanada, bu spor favori yüklemekiçin üzerinde kafa .
Sihirli Ejderha

Sihirli Ejderha

Magic Dragon Kurulum Detayları
 • Repo Adı: Yakut Mücevher Sihirbazı Repo
 • Repo URL'si:
  You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Piramit Alternatif Kodi Addon (Köpeğin Taşakları Yeniden Adlandırıldı)
Sihirli Ejderha Kodi addon sadece Köpekler Bollocks filmler, spor ve TV yeni bir isim altında eklenti akışı gösterir. Bu da, Piramit, bir Kodi favori all-in-one eklentibir çatal oldu. Bu fantastik eklenti Filmler, Catchup TV, Belgeseller, Çocuk Bölümü, Müzik, Radyo ve Spor kategorileri sunuyor.
Büyük spor içeriği ve çocuklar bölümleri gösterir ile favori eklenti, şimdi yüklemekisteyeceksiniz.
DeathStar

DeathStar

DeathStar Yükleme Ayrıntıları
Hepsi Bir İni Playlist Kodi Addon
En popüler Kodi eklentilerinden biri olan DeathStar, en güncel yapılara dahildir. Bu büyük Kodi topluluk işbirliği nin çalma listesindeki bağlantıların sayısı şaşırtıcı. Bu kodi eklentileri düzinelerce olması kaynaklanmaktadır (45 yazma anda!) Bu bir çoklu eklenti içinde yer.
DeathStar dahil büyük çalışma Kodi addons sadece birkaçı:
 • SportsDevil
 • Wow
 • GrindHouse
 • Asgard
 • M.E.T.V
 • Athena
 • ArconaiTV
 • Medusa
Eklentinin DeathStar Tools bölümünde, Gerçek-Debrid hesap prim akış sunucularına erişim elde edebilirsiniz. Bu, en düşük arabelleğe alma miktarına sahip en çok çalışan akışı verir.
DeathStar addon bile canlı akışı tüm Fluxus IPTV kanalları içerir.
13Clowns Video

13 Palyaçolar

13Clowns Video Addon Kurulum Detayları
Geliştirilmiş Alternatif Mutabakat Çatalı
13Clowns Video birçok iyileştirmeler ile geç, büyük Covenant Kodi addon bir çatal. On-demand film ve dünya çapında IPTV kanallarının seçimi şaşırtıcı. Ayrıca neredeyse tüm canlı spor yayınlarının maçtan hemen önce, maçtan, yarıştan veya nelerden önce yayına sunulduğunu göreceksiniz.
13 Clowns Kodi addon ücretsiz streaming filmler için internet arar ve seçim için bunları büyük bir yük bulur. İstediğiniz tüm ücretsiz akış filmleri ve TV izlemek için şimdi 13Clowns Video yükleyin.
Yoda

Yoda

Yoda Kodi Addon Yükleme Ayrıntıları
Mutabakat Alternatif Kodi Addon
Üstünlük tarafından Covenant Bu harika çatal bir üst raf kod tabanı üzerinde çalışan bir üst çentik geliştirici beklediğiniz tüm yüksek kaliteli vardır. Supremacy repo çevrimdışı alınarak, şimdi Ghost deposundan yüklemek için Yoda bulabilirsiniz.
Görünüşte sınırsız ücretsiz streaming filmler ve TV şovları online erişim sağlayan, Yoda hızla en sevdiğiniz Kodi eklentileri biri haline gelecektir.
Medusa

Medusa

Medusa Kurulum Detayları
Ücretsiz Filmler ve TV için On-Demand All-in-One Addon
Medusa online izlemek için ücretsiz film ve TV şovları ton ile büyük bir all-in-one on-demand Kodi plug-in olduğunu. Hem klasikleri ve yeni sürümleri ile yüklenen, Kodi Medusa yükledikten sonra izlemek için şeyler kısa düşmez.
Kodi için büyük Poseidon çatallı, Medusa gezinmek ve akışları erişmek için süper basit bir eklenti ile. Kodi makalebizim Install Medusa kullanarak yüklü bu addon almak için emin olun.
Gaia

Gaia

Gaia Yükleme Ayrıntıları
Kabarcıklar Alternatif Kodi Addon Çatal
Popüler Kodi eklentilerinin çoğu Lambda'nın Genesis serisinden kaynaklanmış olsa da, bazı farklı codebases de mevcuttur. Son derece popüler ve son derece gelişmiş Bubbles TV addon gelen, Gaia seçenekleri söz konusu olduğunda oyunun çok ilerisinde olabilir.
Bu fantastik yeni TV addon diğer addons ile son derece iyi çalışır. Gaia Kodi meraklıları etrafında hayallerindeki Kodi medya merkezleri inşa etmek için büyük bir köşe taşı verir.
Gaia'nın artık tam Kodi 18 Leia özellikleriyle entegre çalıştığını lütfen unutmayın. Gaia Kodi eklentisinde mevcut olan yüksek özelleştirme miktarıyla, Kodi 18'de yapılan değişiklikler büyük bir yükseltme içeriyordu. Geliştiricilergaia ekibi, Kodi 18 Leia codebase resmi, istikrarlı bir sürüm yerleşti sonra sürüm 18 için Kodi eklentisi reworked belirttiler.
Özel Mansiyon: Git Tarayıcı

Git Tarayıcı

Git Tarayıcı Yükleme Ayrıntıları
TVAddons Kodi Addon Kurulum Programı
TVAddons tarafından Git Tarayıcı ile, ihtiyacınız olan tek şey kendi depoları ve diğer eklentileri erişmek için bir geliştiricinin GitHub kullanıcı adıdır. Git Browser (eski GitHub Tarayıcı) da GitHub barındırılan Kodi eklentileri erişmek için çok daha az güvenilir seçenekler vardır.
Eklentilere adlarına göre erişebilirsiniz, ancak birçok klon ve çatal vardır, bu nedenle istediğinizi elde eyinebilirsiniz. Ayrıca, bazı klonlanmış addons daha az tuzlu şekillerde değiştirilmiştir. Kripto para birimlerini mayınlamak veya Bir DDOS Botnet saldırısına katılmak istemiyorsanız, orijinal geliştiricilerinin sürümlerini kullandığınızdan emin olun.
Git Browser ayrıca en sevdiğiniz eklentilerin listelerini başkalarıyla kolayca paylaşmanızı sağlar. Bir özet akışı yapmak ve dağıtmak, Git Browser yakın zamanda güncelleştirildiğinde kısa mesaj göndermek kadar kolay hale geldi.
Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Etkinleştirmek için Video Eğitimi
Kodi'yi ve ücretsiz akış filmleri, TV şovları ve hatta spor yayınları sağlayan üçüncü taraf eklentilerini yüklemenin ön koşulu olan bu video, bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları açmaktan daha fazlasını gözden geçirir.SSS'n'A – Kodi Ne Olacak?

Şu anda en iyi çalışan Kodi addon nedir?
Çoğu insan tüm zamanların en iyi Kodi addon olarak popüler Exodus düşünüyorum. Ben oldukça sık yeni bir addon bir süre için bu listede bir numara yer alır rağmen, kabul eğilimindedir.
Yanıt, Kodi'den ne istediğinize bağlı olarak da değişir. Haber veya spor etkinlikleri gibi canlı TV arıyorsanız, en iyi canlı Kodi TV eklentileribizim toparlama büyük addons birini denemek isteyebilirsiniz. Eğer spor seviyorsanız, kesinlikle tüm canlı ve tekrar ihtiyaçları için en iyi çalışma Kodi spor addons makale kontrol etmek isteyeceksiniz.


Kodi ile yeni film nasıl izleyebilirsiniz?
Birçok yeni film hala sinemalarda iken üçüncü taraf Kodi eklentileri mevcuttur bulacaksınız. Bu akışları paylaşmak için genellikle yasal değildir, bu nedenle önlemler emin değil seniz gereklidir. Üçüncü taraf Kodi eklentileri ile yeni filmler yayınlamadan önce ve her zaman yalnızca Surfshark VPN uygulamanız çalışır ve bağlı olarak bölgenizdeki yasaları öğrenin.


Kodi addons canlı TV kanalları akışı miyim?
Bu toparlamada canlı TV yayınlarını izlemenize izin veren eklentiler var. Yerel haber istasyonları ve canlı spor etkinlikleri çok popülerdir. Biz de Kodi için çalışan canlı TV addonsözel, daha ayrıntılı bir listesi var.


Kodi eklentileri neden çalışmayı durdurur?
Birçok Kodi eklentileri video bağlantıları akışı bulmak için internet kazımak için geliştirilmiştir. Çevrimiçi bulunan içeriğin çoğu dağıtım için düzgün bir şekilde lisanslı değildir, bu nedenle eklentiler korsan filmler, canlı spor etkinlikleri ve TV şovları sağlar.
Birçok eklentinin arama yeteneklerinin sınırsız doğası nedeniyle, MPAA gibi telif hakkı izleme grupları genellikle üçüncü taraf Kodi addon geliştiricilerini dava ile tehdit eder. Bu en uzun zamandır Kodi kullanıcıları sadece şifreli bir VPNüzerinden akışları erişim nedenlerinden biridir.
Yasal tehditler ve taciz de genellikle birçok geliştirici projelerinden vazgeçmek yapmak için yeterlidir. Bunun dışında, bazı geliştiriciler sadece faturaları ödemek için çalışma, okula gidiyor, ya da ilgi kaybı gibi kişisel nedenlerle kendi eklentileri terk sonunda.


Kodi nedir?
Kodi, xbox oyun konsolu için medya kütüphanesi olarak geliştirilen bir açık kaynak medya merkezi yazılımıdır. Şimdi en internet özellikli cihazlar ve platformlarda büyük çalışır.
Amazon Firestick yayımladı zaman 2014, Kodi şifreli Firestick VPNile kullanıldığında nihai jailbreak uygulaması olarak bilinen oldu. Kodi film ve TV şovları izlemek için büyük, ucuz bir yol olarak ilgi odağı içine Fire TV Stick itti.
Kodi, üçüncü taraf geliştiricilerin çevrimiçi video ve ses akışlarına erişen eklentiler yapmaları için bir platform sağlar. Birçok addons da linkler üzerinden online ve hatta BitTorrent ağbulundu indirmek .

En İyi Kodi Eklentilerinin Keyfini Çıkarın
Anti-korsan aktivistler birçok üçüncü taraf Kodi addons çekin, inşa, sihirbazlar , ve her ay aşağı depoları. Bu eğilim yakında kadar izin verecek gibi görünmüyor, bu yüzden video akışları kuru çalışmasına izin vermeyin. Kodi sisteminizi güncel tutmak için en iyi Kodi eklentilerinin bu çalışma özetini düzenli olarak kontrol edin.
En az bir Kodi eklentisi hemen hemen her gün kaybolan ile, hala fantastik Kodi eklentileri mevcut olduğunu bilmek güzel. Yalnızca güvenli bir VPN tüneli içinden bunu yaparken kimseyi uyarmadan akış video düzeltmenizi indirin ve alın. Hatta yerel yayın spor içeriği ve sinematik filmler mevcuttur. Gerçekten indirmek ve kurulumu kolay, Surfshark VPN bizim okuyucular için çalıştı özel indirim kullanarak sınırlı bir süre için satışa. Güvenli bir şekilde akış ve...
Dereleriniz asla kurumayın!
Lütfen Paylaşın!