Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel EGAMİ Vuplus imajlar

Nurettin27

Kayıtlı Üye
vu zero 4k cihazımda open pli yüklü fakat ilk açılışta önce egami görüntüsü geliyor daha sonra open pli görüntüsü geliyor ve açılıyor Yalnızca open pli ile açılması için ne yapmam gerekiyor?

macmac

Vip Premium Üye
vu zero 4k cihazımda open pli yüklü fakat ilk açılışta önce egami görüntüsü geliyor daha sonra open pli görüntüsü geliyor ve açılıyor Yalnızca open pli ile açılması için ne yapmam gerekiyor?
Genel de bu sıkıntı oluyor. Ama Official imaj orjinal yazılımı flasha kurup tekrar open pli yi kurunca düzeliyor diyenler var ben denemedim. İstersenis deneyebilirsiniz.

rselturk

Kayıtlı Üye
Ben denedim.Sorun çözüldü mü? Hayır!..Diğer imaje artıkları siliniyor,çıkmıyor.Ama bu kez de Vu+ arması geliyor ve kalıcı oluyor.Yani dostum ha Ali-Veli, ya da Veli-Ali...Hangisini beğenirsen....

Moderatör tarafında düzenlendi:

macmac

Vip Premium Üye
Flasha open pli 7,3 kurunuz anten ayarlarını ve kanal listenizi yükleyiniz başka da bir şey yüklemeyin. Neoboot 9,07 versiyonu hangisi varsa onu kurun sonra 16 gb 2,0 veya 3,0 da olur USB rahatlıkla mount olur. Öncelikle USB yi takın cihaza sonra Neobootu açın kumandadan mavi tuşa basarak önce formatlayın sonra HDD seçeneğini seçerek kaydedin. Geriye dönerek cihazı yeniden başlatın. Tekrar Neoboota geçerek mavi tuşa tekrar basın ve HDD seçili olması lazım tekrar kaydedin ve geri dönün. Sarı tuşa basarak üstten sda alttan da HDD yi seçerek okeyleyin. Şimdi Yeşil tuşa basınca seçenek çıkacak sda bölümünü seçin kaydedecek. Tekrar yeşil tuşa basarak kumandanın ok bölümünden 3 defa ok leme gelecek ve bekleyin yüklemeye başlayacak. Yükleme tamamlanınca cihazı yeniden başlatacak. Neobootu açınca işlem tamam olması lazım. Kolay gelsin.

ahmethamit

Kayıtlı Üye
BlackHole 3.1.0 imaj yükledim flasha open multiboot ile 10 tane imaj yükledim hepside sorunsuz çalışıyor. Sadece vusolo 4 k imajlar harici imaj kurulmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi: