Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel Egami-9.0.5-Octagon sf8008 imaj

rselturk

Kayıtlı Üye
Macmac dost merhaba..Kısa sayılacak bir zaman dilimi içinde elinizden pek çok cihaz geçti:Zero 4K/ UnoSE4K/ Duo 4K/Maxytec 4K/ Octagon8008 4K... Varsa daha da iyilerini kullanmayı Allah nasip etsin!..
En son kullanmaya başladığınız Octagon 8008 4K cihaz hakkında görüşlerinizi de öğrenmeyi çok isterdim.Hem Veli hem de siz sessizce kulvar değiştiren sporcu gibisiniz..Gerçi sitelerde pek çok yazılı tanıtım metinleri var.Ama takdir edersiniz ki,onların çoğu reklam içerikli bilgiler..Hiç biri son kullanıcının görüşlerini içermiyor...
Evet
Veli ve Macmac dostlara çağrımdır...Daha önce kullandığınız E2 cihazlara göre avantaj ve dezavantajları nedir?...

macmac

Vip Premium Üye
Rıza abi merhaba. Evet haklısın elimden çok vu cihaz geldi geçti. Artık farklı bir cihaz arayışı içinde oldum önce Maxytec 4K + İcone Pro ve en son Octagon SF8008 combo 4K yı aldım.
Vu ların ram ve işlemci özellikleri biraz daha yüksek de kalıyor bazı eklentileri kurarken ve çalıştırırken farkediyorsun Maxytec de Android + EnigmaE2 sistemi beraber kullanıyorsun Octagon cihazda sadece enigmaE2 sistem var her 2 cihazda multiboot sistemi kullanıyor bünyesine 4 tane imajı kurabiliyorsun ayrıca slot daki imajın 1 tanesine de Neoboot sistemi kurarak imajları çoğaltabiliyorsun.
Vu lara göre artısı bunlar ama 1 tık vulara göre aşağıda cihazlar. Biz Vu cihazlarla fazla haşır neşir olduğumuzdanmıdır nedir bilemiyorum. Octagon sf8008 4K cihaz diğer cihaza göre biraz daha hızlı kullanışlı gibi hatta Memorist ustam da Octagon sf8008 4K cihaz aldı artık forumlar yeniden şenlenecek... işte böyle abi bakalım hayırlısı...