Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Zero 4K Backup Images EGAMİ-9.0.2 Vu+ Zero4K By MACMAC backup 16-04-2020

macmac

Vip Premium Üye
EGAMİ-9.0.2 Vu+ Zero4K By MACMAC backup

Çözünürlük 1080P Ayarlıdır. 4K Tvsi Olanlar 2160P Ayarlasınlar.

Mediaportal ayarlanmıştır.

Openvpn güncel menü,kurulum,sistem,ağ,openvpn setup,yeşil tuş başla, yeşiltuş durdur.

şifresi haftalık değişmek dedir.

etc/openvpn/text dosyasındaki şifre güncellenecek.

Xc plugin 6.7 ayarlıdır.

E2istream ayarlıdır. ( VPN ile farklı kanalları açar şifre: 0000 )

TURKvod 10.89 ayarlıdır. ( üyeliklidir ücretli olmuştur )

TRT EBA TV kanalları ayarlıdır.

OSCam 11578 ayarlıdır. Serveri olanlar yükleyebilir.

etc/tuxbox/config/oscam server içine kendi bilgilerini girerek aktif hale getirebilirler.

usals motor ayarlıdır.

Ayrıca pulingslerde emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Telnet şifresi: macmac

ezgif.com-optimize1.gif

remo77

Kayıtlı Üye
Slm macmac kardeş pli.7.2 var bu backup iyimidir birde vti ile ilgili hiçbir çalışma yok güzel bir çalışma bekliyorum tşkker

rselturk

Kayıtlı Üye
Macmac dost teşekkürler. Ellerine sağlık.Memorist dostun dediği gibi günleri iyi değerlendiriyorsun..Bu arada ben de senin iki Egami backupu ve ilaveten Levi45 dostla Ultimo için FurkanB'nin paylaştığı tüm Egami backupları da NeoBoot E2 TÜRK'e kurmak için çabaladım ama hepsinde de Bootlogo da kaldı..Kendi cihazımın yazlılmı bile cihaz flashına kurulamıyorsa,diğer yazılımlar niye kurulsun ki?!:

macmac

Vip Premium Üye
Resul abi merhaba ben çözümü OpenATV 6,3 buldum şu anda Vuuno4K se de hiçbir sıkıntı yaşamadım imajlarda sadece VTİ imajı kurmadım onu da sevmiyorum. İstersen OpenATV 6,3 ile deneme yap sen bilirsin yinede... Teşekkürler...