Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Settings E2 Setting 4/5/6 uydulu 29.11.2020-KaYaCaN*

kalkan99

Yönetici
E²-Setting-(42E+19.2E+13E+7E)-4 Uydulu-(42+23.5+19+16+13)-5 Uydulu ve (42+23.5+19+16+13+7E)-6 Uydulu-29.Kasım.2020-KaYaCaN*

.
Setting ve satellites.xml dosyası 29 KASIM 2020 tarihinde güncellenmiştir.
.
Yayından çıkan kanallar silinmiştir.Yeni gelen kanallar settinge eklenmiştir.
.
Türksat buketine iPTV Türk Kanalları eklenmiştir.
.
Cihazınız EPG alması için Tivibu Spor kanalı üzerinden açılacak şekilde ayarlanmıştır.

teşekkürler Kayacan ustaya

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

hakantasveran58

Kayıtlı Üye
Selamlar. Bende vu+ duo var yeni aldım sayilir sırf merak için :) image openpl 7.3 yükledim en son sürümü. Fakat diseq ayarlarini denilen şekilde yapmama rağmen bi türlü 4 uyduyu görmüyo sadece 2 sini A ve B diye. Ama tuner A tuksat tuner B hotbird 13 tuner C astra 19 ve tuner D thor olmak üzere. Diger uydu alicisinda tüm uydulardan sinyal geliyor fakat bunda alamadım :( yardımlarınızı bekliyorum

hakantasveran58

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sizin sayenizde bulamadığım kanalların hepsi şuan cihazda. Ama sizden ricam 0.8 w thor uydusunu ve 4.8 E sirius uydusunun kanallarınıda yükleyebilirmisiniz acaba....

FOX network kanalları sinyal yok malesef digerleri açıyor...