Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

cam hakkinda bilgi

ag19

Kayıtlı Üye
kusura bakmazsaniz,
cccam,ncam, gcam oscam.....bayagi cok
hangisi hangi sistemler icin ideal. bir bilgi bulamadim. kisaca yazarsaaniz sevinirim saygilar

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
hepsı aynı hıcbır farkı yok oscam ve cccam en ıdealı suan lınux cıhazlarda kullanılan en cok tercıh edılen oscam ve cccam dır gayet temız stabıl calısmaktadır

Memo®ist

Yönetici
Kayıtlı Üye
Oscam kullanın Cccam kullanmanıza gerek yok Oscam Hemen hemen tüm erişim protokollerini destekler ( CCCam'in tüm versiyonları, Newcamd'nin tüm versiyonları, MPCS, GBOX, CAMD, CS378x...vs gibi)

viewerx

Kayıtlı Üye
Selamlar öncelikle konuyu uykusundan uyandıracağım için çok özür dilerim Oscam kullanın Cccam kullanmanıza gerek yok demişsiniz şimdi benim kafama takılan bir soru var ben bu oscam dosyasına ya da eklentisine cccam cline'ı nasıl ekleyeceğim eğer yardım ederseniz çok mutlu olurum ve size minnet duyarım