Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni Blackhole 3.1.0 Vu imaj

veliyıldırım

Vip Premium Üye
Bh-3.1.0 Vu imaj 06.10.2020
BlackHole 3.1.0 Multistream

What is new ?

• Add Duo4K SE Support
  • Various bug fixed and tweaks in the background

1.png

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

kalkan99

Yönetici
BlackHole 3.1.0 Multistream

What is new ?

• Add Duo4K SE Support
  • Various bug fixed and tweaks in the background

*** THIS IS ONLY AVAILABLE AS A FULL FLASH UPDATE ***

***** IT IS RECOMMENDED TO ONLY USE BH 3.1.0 IN OMB (OpenMultiboot) with Vu+ Solo, Duo, Uno models *****

****** VU+ TURBO SE USB TUNER ONLY WORKS ON IMAGES IN OMB IF THE IMAGE IN FLASH HAS THE DVBSKY-CLASSIC DRIVER INSTALLED FIRST ******

saim

Kayıtlı Üye
usb ile yükleme yapıldıktan sonra ilk açılışta açıldı sonrasında cihaz ana ekranda dondu ve open pli logosu kaldı açılmadı yüklemeden sonra ilave olarak birşey yapmak gerekiyormu yardımcı olmanızı rica ediyorum

murat_mert09

Kayıtlı Üye
Yazılım stabil ama wireles ağ problemi var yeni güncelleme ile düzeltilebilir ilk kurulumda ağ sorunu yaşanıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cesme_41

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar :
Bir sorum olacak , bende Vu+Uno 4 K SE var ve üzerinde Black Hole : 3.1.0 Image yüklü, Box ile Laptop arasinda nasil baglanti kurabilirim.(Laptop da Window 10 Pro 64 bit sistem , Version 20 H2 var.)

Tesekkürler, Selamlar , Saygilar

rselturk

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar :
Bir sorum olacak , bende Vu+Uno 4 K SE var ve üzerinde Black Hole : 3.1.0 Image yüklü, Box ile Laptop arasinda nasil baglanti kurabilirim.(Laptop da Window 10 Pro 64 bit sistem , Version 20 H2 var.)

Tesekkürler, Selamlar , Saygilar
Merhaba!..Bende Uno4K var.Bende Windows 10 kullanıyorum.Ama sizin belirttiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım.Ana menüde Addons>AddonsDovnloadManager>BlackHole Addons Plugin içinde setpasswd eklentisini indirip şifre ataması yap.Ya da ilk önce "vuplus" diye de bağlanabilirsin.Ayarlarını yaptıktan sonra çevrimiçi güncelleme yaparsan 19 adet dosya ekleme veya çıkarma yapıp versionu 3.1.0 B olarak yeniliyor..
Üstelik ben bu imajeyi cihazın flashında değil,
OpenAtv-6.3 üzerine kurulu NeoBoot-9.01 de kullanıyorum.Ben sorun yaşamıyorsam sizin hiç yaşamamanız gerek.Ağ ayarlarını doğru yaptınız mı?Bunu bir daha kontrol edin.Özellikle DNS ayarlarının doğru olup olmadığını kontrol ediniz..Kolay gelsin...

kalkan99

Yönetici
BlackHole 3.1.0.D Multistream

What is new ?

Add vuplus-tuner-turbo2 driver. (solo2, duo2, solose, zero)

*** THIS IS ONLY AVAILABLE AS AN ONLINE UPDATE FROM BH 3.1.0 / 3.1.0.A / 3.1.0.B / 3.1.0.C ***

***** IT IS RECOMMENDED TO ONLY USE BH 3.1.0.x IN OMB (OpenMultiboot) with Vu+ Solo, Duo, Uno models *****

****** VU+ TURBO SE USB TUNER ONLY WORKS ON IMAGES IN OMB IF THE IMAGE IN FLASH HAS THE DVBSKY-CLASSIC DRIVER INSTALLED FIRST ******

hepinize selamlar. vu solo2 de flashda black hole imaji var . openmultibota kurulan black hole onceki sueumlerde dahil 3.0.2...3.0.3.....3.0.4....3.0.5....6......7 surumlerinde sorun yok kayit yapiyor .... bundan sonraki bu surumlerde 3.0.8...3.0.9.....3.1.0 kayit yapmiyor ,,HDD bulunamadi yazisi cikiyor,,, device manegerde icerikde media/hdd kayd edib cikdikda , yine eski haline donuyor..bu sorunu Black hole ekibine iletenlere tesekkurler...