Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Lütfen Yardım !!! Avira antivirüs proğramı hakkında

kalkan99

Yönetici
Modaratör
arkadaşlar,evde kullanmakta olduğum pc ye birgün bir forumda birşeyler okurken avira antivirüsün iyi olduğunu okudum.
bende bu proğramı pc ye kurdum..sonrada çok anlamadığım içinde sildim.
fakat windows 10 da gelen güncellemeyi yapamıyorum sonunda avira antivirüsün silinemediğini söylüyor siz deneyin diyor..
bende birçok proğram kaldırma uygulamalarında denememe rağmen avirayı silemiyorum..
sizden ricam bu avira antivirüs proğramını pcden nasıl kaldırabilirim.
yoksa yeni format attıracağım..
şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:

tumucin

Vip Premium Üye
Kayıtlı Üye
sifirdan kurduktan sonra bütün islemler bitince bilgisayarin backup almayi unutma

youtubeden windows 10 backup almak diye arastir

tumucin

Vip Premium Üye
Kayıtlı Üye
AV Uninstall Tools Pack Full, ile antivirüs programlarını kolayca kaldırın. Bu ücretsiz araç paketi sayesinde normal yolla kaldırılamayan antivirüs programlarını hatasız bir şekilde kolaylıkla cihazınızdan kaldırabileceksiniz. Üstelik program sadece virüsten koruma programlarını kaldırmakla kalmaz programların arkasında bıraktığı sürücüleri, dosyaları, kayıt defteri girdilerini tamamen kaldırır. Hata içerisinde antivirüs programlarının parolalarını sıfırlamak için yardımcı program barındırmakta. Sitemizde yer alan programı alternatif linklerimizden ücretsiz full – tam sürüm olarak indirebilirsiniz.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

sivre 12345

dene olacakmi dene