Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel AngaraTV Yayına Başlıyor

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Ankara Keçiören Belediyesi bünyesinde kurulan "AngaraTV" ve "Radyo Angara" yayına başlıyor. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, önümüzdeki günlerde Keçiören ve Ankara için yepyeni bir projeyi hayata geçirmenin heyecanı içinde olduklarını belirtti. Turgut Altınok: “Kendine Özel Radyo ve TV Stüdyoları ve Kuşaklara Bölünmüş Özel Yayın Akışıyla WEB Yayıncılığında da İlklere İmza Atacağız." İfadesini kullandı.

Hayırlı olsun Ankara medyası adına güzel bir gelişme ama benim şahsi görüşüm "WebTV" konsepti yerine Uydu üzerinden izlenebilen bir kanal olsa daha çok kişiye ulaşılabilirdi diye düşünüyorum. Tabi Web üzerinden yayıncılık günümüz teknolojileri içinde önemli bir yere sahip ve uydu yayıncılığına göre yüksek maliyetli olmayan bir alternatif olarak öne çıkıyor. Ama bence Termikel bünyesinde bulunan ve şuan yayın yapmayan "KanalA" alınarak Ankara merkezli çok kaliteli bir kanal kurulabilirdi. Ayrıca lokal söylem ANGARA yerine "AnkaraTV" daha uygun olabilirdi.

Haberin detayları:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.