Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Altyazı ve Ses Desteği Bilinmesi Gerekenler

simsek59

Kayıtlı Üye
zero 4k da uzun süredir open atv 6.1 kullanıyorum gayet iyi fakat tek sorun benim için ses sesi az çıkıyor ve kaliteli bir ses değil tok bir ses yok, ses sisteminde çok farkediyor bu sebepten mart 2020 de çıkan open atv 6.4 full backup var, bu imajı indirdim dosya boyutuna baktım 352 mb gibi ve cihazda mevcut olan open atv 6.1 tam yedeğini aldım baktım onun boyutu 501 mb, cihazda var olan daha büyük boyutlu yeni yüklemeyi düşündüğüm open atv 6.4 daha boyutu küçük open atv 6.4 de daha çok uygulama özellik var neden boyutu daha küçük ? open atv 6.4 yükleyip kullanan var mı ses kalitesi nasıl ? bir problem var mı imajda ? vu zero 4K ile birlikte ses sistemi kullanan ve ses konusunda kalitesinde problem yaşamayan var mı varsa hangi imajı kullanıyor ?