Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

alınık 4k cihaz acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lider

Kayıtlı Üye
cihazimi sattim acil cihaz ariyorum aradigim cihazlar
dm 900
dm920

uno4k se

anlastigim ilk cihazi alacagim aciliyetim var. pm le no yollarsaniz whatsappdan konusuruz

lider

Kayıtlı Üye
merkezi sistem
diger girise disecq motor takacagim
kayit olayi var diziler cakisiyor hanimla arada o nedenle

bcm45308 li modellerden var nette

sizden degerli fikirler almak güzel bir cok yere yaziyorum kimse cevap vermiyor

oncelikle 2600tl dm920 hddyok bcm45308 tuner var
1800tl dm900 500hdd si2166b tuner var
2000tl dm900 hddyok si2166 tuner var

bunlarda dm920 dediginiz icin bcm45308 tuner nasil yada ücünden tercih yapmak gerekirse 920mi

ikinci olarak stalker plugini biliyorsaniz acaba calisiyormu dreamboxlarda

ücüncü iptv performansi vu lara gore nasil bir kac yerde oe2.5 ile iyi degil demisler

dorduncu sorum dm900 920 birisi varsa acaba trt1 de hbbtv deneme sansiniz olurmu zira solo2 de trtnin son güncellemesinden sonra calismiyo donup kaliyodu

son sorumsa merakimdan bu dream tanidim videolarin web tarayici var hic denedinizmi is gorurmu

tesekkurler simdiden

2166b tuner bu cihazın en dip tuneri..hiç bulaşma..
ayrıca ben sadece uydu,iptv ve oscam performansı olarak çok iyi derim..
hbb işi uğraşmam.
birde bu cihazlarda oe2.5 yazılım öneririm..bu cihazı oe 2.0 yazılımla boğmayın..
ben en son satıp dreambox two almıştım..muhtemelen 10-15 gün dayanabildim..
tekrar 920 ye döndüm..

macmac

Vip Premium Üye
Vuuno4k se güzel cihaz. Kafam ağrımasın diyorsan Vu lardan şaşma en küçüğü Zero4K bile süper cihaz. Yine de sen bilirsin tabiki...

Moderatör tarafında düzenlendi:

abe_yeneli

Kayıtlı Üye
Vu+ Ultimo 4K var. Üzerinde; 1- (45208 FBC DVB S2), 2- (45308X FBC DVB-S2X), 3- (DVB-C NIM(SSH108), DVB-T2) olmak üzere üç adet tuner var. Garantisi bitti. Fiyatı 3.500. TL. Kargo alıcıya ait. Chazda bir problem yok. Cihazın ilk açılışından itibaren video çekip DVD'ye kaydedip cihazla beraber göndereceğim.

sadem

Kayıtlı Üye
kardeşim bende vu tercih et derim ben dm 800 de kullandım vu da şuan zero4k kullanıyorum ben eskidim cıhaz eskimedi kolay kolay bozulmuyor vu serisi ama yinede tercih sizin

caner1960

Kayıtlı Üye
bu cihazın satılma sebebi nedir, cihazın ve kumandanın fotoğraflarını çekip buraya yükleyebilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...